CENOVÁ BOMBA na štartovacie sady a ozdoby - TU

Gél lak na gélové nechty je veľmi obľúbený spôsob úpravy prírodných nechtov. Ako používať gél laky sme vám už ukázali. Teraz vás naučíme, ako môžete odstrániť gélové nechty v pohodlí domova. Zvolili sme spôsob odstránenia pomocou pilníka a zároveň sme použili špeciálnu fóliu na odstránenie gél laku. Nevyhnutný je taktiež odstraňovač gél laku - soak off remover alebo kozmetický acetón.

Postup, ako odstrániť gél lak (video návod)

Potrebné produkty na odstránenie gél laku:

(klikni na názov pre zobrazenie produktu)

Ako odstrániť gélové nechty krok za krokom

1. Príprava produktov

Pred začatím si pripravte všetky produkty a nástroje, ktoré budete používať. Najlepšie je umiestniť ich na dosah ruky na vyčistený stôl, aby ste nemuseli behať po pomôcky uprostred svojho manikúrneho sedenia.

2. Narušenie štruktúry gél laku

Povrch nechtov zmatnite pomocou pilníka, aby sa narušila štruktúra laku. Odporúčame použiť drsnejší pilník, napríklad č. 100.

3. Odstránenie gél laku

Na odstraňovanie sme použili fólie s buničinou. Naneste kozmetický acetón na buničinu, aby ostala mokrá a všetky nechty zabaľte do fólie. Nechajte pôsobiť 10 minút.  Pomocou pomarančového drievka alebo kovového pushera gél lak jemne zoškrabte. Pokiaľ Vám gél lak z nechtov nejde ľahko odstrániť, postup s acetónom zopakujte.

4. Odstránenie zvyškov gél laku

Pomocou jemného pilníka odstráňte zvyšky gél laku. Pri kontakte s prírodným nechtom postupujte opatrne, aby ste si nepoškodili necht. Kefkou odstráňte prach po pilovaní. Nechty sú pripravené na opätovnú aplikáciu gélových nechtov:  >> Postup ako aplikovať gél lak <<

Ak neplánujete vykonať v daný deň novú gélovú manikúru, tak odporúčame okolie nechtov ošetriť výživujúcim olejčekom.

Hodnotenie zákazníkov

Aspira.sk na heureke