Mikulášska zľava -10% s kódom: MIKULAS22

Lakovanie nechtov gél lakom je veľmi obľúbený spôsob úpravy prírodných nechtov. Ako používať gél laky sme vám už ukázali. Teraz vás naučíme, ako môžete dať dole gél lak v pohodlí domova. Zvolili sme spôsob odstránenia pomocou pilníka a špeciálnu fóliu na odstránenie gél laku. Nevyhnutný je taktiež odstraňovač gél laku - soak off remover alebo kozmetický acetón.

Podrobný postup, ako odstrániť gél lak z prírodných nechtov

Zoznam použitých produktov:

(klikni na názov pre zobrazenie produktu)

Postup pre odstránenie gél laku z nechtov krok za krokom:

1. Príprava produktov

Pred začatím si pripravte všetky produkty a nástroje, ktoré budete používať. Najlepšie je umiestniť ich na dosah ruky na vyčistený stôl, aby ste nemuseli behať po pomôcky uprostred svojho manikúrneho sedenia.

2. Narušenie štruktúry gél laku

Povrch nechtov zmatnite pomocou pilníka, aby sa narušila štruktúra laku.

3. Odstránenie gél laku

Na odstraňovanie sme použili fólie s buničinou. Naneste kozmetický acetón na buničinu, aby ostala mokrá a všetky nechty zabaľte do fólie. Nechajte pôsobiť 10 minút.  Pomocou pomarančového drievka alebo kovového pushera gél lak jemne zoškrabte. Pokiaľ Vám gél lak z nechtov nejde ľahko odstrániť, postup s acetónom zopakujte.

4. Odstránenie zvyškov gél laku

Pomocou jemného pilníka odstráňte zvyšky gél laku. Pri kontakte s prírodným nechtom postupujte opatrne, aby ste si nepoškodili necht. Kefkou odstráňte prach po pilovaní. Nechty sú pripravené na opätovnú aplikáciu gél laku:  >> Postup ako aplikovať gél lak <<

Hodnotenie zákazníkov

Aspira.sk na heureke