CENOVÁ BOMBA na štartovacie sady a ozdoby - TU

Aj tá najklasickejšia manikúra hoci krásna, môže niekedy nudiť. V tomto prípade vyskúšajte akvarelové farby. Akvarelové farby sú jedným z najnovších trendov manikúry v posledných rokoch. Môžeme zaručiť, že sa im potešia aj tie najnáročnejšie milovníčky nechtov.

Zdobenie s akvarelovými farbami vyzerá veľmi efektne a dá sa vyrobiť za pár sekúnd! Zdá sa vám to neuveriteľné? Dobre vieme, že pri pohľade na zdobenie nechtov akvarelovými farbami sa ani nechce veriť, že sú také jednoduché. Ale taká je realita, a tak sa dozviete o všetkých ich výhodách a o tom, ako sa používajú.

Zdobenie nechtov akvarelovými farbami

Začnime tým, že zdobenie nechtov akvarelovými farbami dokonale zodpovedá trendu nail art, teda manikúre, ktorá vyzerá ako umelecké dielo. Mnoho milovníkov nechtov o nich píše a hovorí o nich ako o „dokonalej ozdobe“. Je ťažké s tým nesúhlasiť! Objavte všetky výhody zdobenia akvarelovými farbami a určite ich budete chcieť ihneď otestovať na svojich nechtoch!

Aké vzory vytvoríte s akvarelovými farbami?

Akvarelové farby sú veľmi univerzálne. Zakaždým s nimi vytvoríte úplne iný styling! Blur Effect (efekt rozostrenia), efektné bublinky, mramorový efekt alebo tekuté ombre sú efekty, ktoré môžete dosiahnuť s akvarelovými farbami. Je len na vás, čo si pri ďalšej manikúre vyberiete! Kombinujte toľko rôznych farieb akvarelov, koľko chcete pre svoje dekorácie, a získajte zakaždým fenomenálny vzhľad!

Ako používať akvarelové farby na nechty?

Samozrejme, veľa závisí od konkrétneho produktu, s ktorým svoje akvarelové zdobenie vyrábate. Odporúčame použiť akvarelové farby Blooming z našej ponuky. Nail art s ich využitím sa stáva „dostupným“ každej žene – dokonca aj začiatočníčkam, čo sa zdobenia týka. Ponúkajú takmer neobmedzené možnosti stylingu.

Na vytvrdenú vrstvu gél laku naneste akvarelovou farbou bodky (škvrny) pomocou štetca z fľaštičky. Na ich rozmazanie môžete použiť Blooming Thinner, teda tekutinu na riedenie akvarelových farieb Blooming. Chvíľu počkajte, kým sa zdobenie vysuší a nakoniec ho zafixujte vrchným gél lakom. Podrobný návod si môžete pozrieť tu.

Aké akvarelové farby zvoliť na zdobenie nechtov?

Akvarelové zdobenie môže byť naozaj veľkolepé a kľúčom k úspechu je výber správneho produktu. Za pozornosť stoja spomínané produkty Claresa Blooming. Majú tekutú konzistenciu, sú silne pigmentované a majú vysokú účinnosť. V kolekcii Claresa Blooming nájdete až 9 intenzívnych farieb na vytvorenie krásnych a originálnych nechtových štýlov.

Hodnotenie zákazníkov

Aspira.sk na heureke