CENOVÁ BOMBA na štartovacie sady a ozdoby - TU

Ide o jednu z najvýraznejších farieb spektra, ktorá stimuluje k aktivite každého druhu. V našej kultúre je tiež považovaná za farbu lásky a vznešenej sily. Červené šaty vzbudzujú v ľuďoch úctu, obdiv a príťažlivosť. Mnohé štúdie potvrdili, že dámy v červenom sú pre mužov atraktívnejšie a prebúdzajú v nich impulz dobíjania.

História červených nechtov

Variácie červenej k nechtom patria ako šľahačka k jahodám. Prvý lak na nechty vznikol v 30. rokoch 20. storočia. Skúsite uhádnuť jeho farbu? Presne tak, červená.

Prvotina bola inšpirovaná lakom na autá a dámy po celom svete si ju okamžite zamilovali. V kombinácii s vtedajším trendom, špicatými nechtami, išlo o pomerne extravagantnú manikúru.

Trend červených lakov vystriedali ešte v 80. rokoch červené UV gély a neskôr červené gél laky, špicaté nechty prešli do oblejších mandľových. Červená však bezpochyby pristane každému tvaru nechtu. Oveľa dôležitejšia je správna voľba odtieňov.

Tmavočervené odtiene - vínové a bordové nechty

Variácie burgundskej a bordovej boli jedným z horúcich módnych trendov posledných sezón. Dámy si obľúbili bordové nechty mimoriadne obľúbili nielen v oblečení, ale aj v nechtovom dizajne.

Ide o odtiene, ktorých sa vo všeobecnosti nemusíte báť. Znesú ich aj formálnejšie príležitosti a hodia sa ku každému outfitu, snáď okrem plaviek. Ide o ťažšie farby, ktoré zvyčajne preferujú dámy 30+. Kombinujte ich s kratšími a stredne dlhými nechtami.

Prezrite si našu ponuku gél lakov - TU

bordové nechty bordové gélové nechty

Červeno-oranžové odtiene nechtov

Svetlejšie červené farby nechtov hraničiace s oranžovou sú o niečo odvážnejšie. Veľmi obľúbená je najmä koralovo-červená a farba červených makov. Na nechtoch pôsobia extravagantne a v nesprávne zvolených kombináciách môžu hraničiť s vulgárnosťou.

Ak sa vám však s nimi podarí trafiť klinec po hlavičke, sú skutočne neodolateľné.

Ideálna je kombinácia čiernych kokteilových šiat, ohnivočervených nechtov a výrazného červeného rúžu. Červeno-oranžové nechty vždy laďte do neutrálneho alebo červeného outfitu. Týmto farebným odtieňom pristane aj extra dĺžka. Pôsobia vďaka nej výnimočne.

Prezrite si našu ponuku gél lakov - TU

červené nechty červené gélové nechty

Červeno-ružové odtiene - malinové a tehlovočervené nechty

Červená s prímesou ružovej je farba mladšej generácie žien. Veľmi obľúbená je najmä malinová, karmínovočervená a tehlovočervená.

Tieto odtiene pôsobia ľahšie a uvoľnenejšie. Jednoduchšie sa kombinujú s outfitom aj s inými farbami v nechtovom dizajne. Nechtom pristane aj výraznejšie zdobenie. Výborne si rozumejú s kratšími nechtami, ale obľúbené sú aj na strednej dĺžke.

malinová farba nechtov  malinová farba na gélových nechtoch

Hodnotenie zákazníkov

Aspira.sk na heureke