CENOVÁ BOMBA na štartovacie sady a ozdoby - TU

Na kozmetickom trhu máme rôzne farby gél lakov: od červenej - známej ako tá klasická, cez ružovú a béžovú - označované ako bezpečné, biele - zdanlivo vyhradené pre nevesty, až po krikľavé a neónové farby, odporúčané najmä v lete. V palete týchto farieb nájdeme aj čierne gél laky. Budú vyhovovať všetkým?

Ponuka gél lakov - TU

Čierna farba na nechtoch určite pristane ženám, ktoré rady vynikajú. Či už v lesklej verzii alebo v matnej verzii, čierna farba nechtom dokáže dodať výrazný akcent a charakter. Žena, ktorá nosí na nechtoch čiernu farbu sa okamžite spája s osobou, ktorá sa dokáže vyšplhať až na vrchol.

Ku klasike sa hodí aj čierny gél lak. Dokonalá manikúra s čiernym hybridným lakom bude štýlovým doplnkom večerných, elegantných i gala outfitov. Stojí za to pozrieť sa na hviezdy na červených kobercoch, ktoré siahajú po čiernych lakoch na nechty. Dajte si záležať na tom, aby bol tento typ manikúry dokonale vyrobený, pretože nevzhľadná úprava nechtov čiernym lakom bude mimoriadne pútavá.

Čierny lak ako podklad pod zdobenie

Čierny gél lak na nechty môže byť skvelým podkladom pre rôzne ozdoby. Na čiernom laku budú veľmi dobre pôsobiť trblietky, zlaté a strieborné ozdoby či púdre na nechty.

Kombinácia farieb

Čierna zaujímavo obohatí ostatné farby gél lakov na nechtoch a bude ich skvele sprevádzať. Veľmi módny, elegantný a dievčenský je v harmónii s ružovými a nude farbami. S červenou to bude ideálne na rande. Kombinácia s krikľavejšou farbou sa bude hodiť na párty. Kombinácia s hnedou či bordovou sa hodí aj ženám s veľmi svetlou pleťou.

Ponuka gél lakov - TU

Čierne gél laky dobre poslúžia pri vytváraní detailov na nechtoch. Dajú sa nimi kresliť najrôznejšie vzory – kvetinové, geometrické alebo jemné jednotlivé detaily. Budú teda ideálne pre ženy, ktoré majú rady nechty, ktoré sú malými umeleckými dielami.

Čierny gél lak je jednoducho kúsok MUST HAVE

Hodnotenie zákazníkov

Aspira.sk na heureke