CENOVÁ BOMBA na štartovacie sady a ozdoby - TU

Americká spoločnosť Pantone predstavuje farby roka vždy v decembri. Minulý rok sa niesol v znamení dvoch farieb roka, ktorými boli Ultimate Grey a Illuminatin. Pre rok 2022 predstavila spoločnosť farbu s názvom Very Peri. Jedná sa o úplne nový odtieň, ktorý spoločnosť vytvorila.

Ide o pútavý špecifický odtieň, ktorý sa na prvý pohľad sa môže zdať, že ide o pastelový fialový tón. No v skutočnosti PANTONE 17-3938 Very Peri je odtieň, ktorý vznikol zmiešaním  modrých a červených podtónov vo fialovej farbe. Spoločnosť Pantone chcela zdôrazniť dynamické zmeny, ktoré – najmä v poslednom čase – prebiehajú v realite, ktorá nás obklopuje a na ktorú si musíme neustále a znova zvykať.

Takáto farebná kombinácia má byť vyjadrením vynaliezavosti, kreativity a novej energie. Cítite sa inšpirovaní týmto odtieňom?

Farba roka ovyplvní aj gélové nechty roku 2022

Inštitút Pantone zvolil ako každý rok farbu, ktorá bude v roku 2022 udávať trendy. Farba roka Very Peri bude tento rok dominovať nie len v móde, v interiéri ale  v podstate ju budeme môcť zakomponovať všade, taktiež aj na nechtovom dizajne.

Ak máte radi tmavomodré odtiene, ktoré jemne prechádzajú do fialova, gél lak Claresa Blue 704 značky Claresa bude pre vás ako stvorený. Jeho farba sa pohybuje medzi modrou a fialovou, čo mu dáva skvelý efekt. Takýto lak nikde inde nenájdete a určite s ním vytvoríte krásne, jedinečné nechty. Doplňte svoju manikúru trblietkami a vychutnajte si párty vzhľad na špeciálnu príležitosť. 

Modrá je známym symbolom mieru, spirituality a harmónie.

Ak preferujete odtieň kde viac prevláda fialový tón, siahnite po gél laku Claresa Purple 603.

Trendy gélové nechty 2022

V súvislosti s premiérou novej farby roka doplnil Silcare kolekciu Flexy Trendy Colours Of The Year o nový odtieň - Flexy 22/1 Very Peri. Tradičný, vysoko pigmentovaný a dokonale priľnavý vzorec hybridných lakov Flexy spojili s módnou farbou a vytvorili produkt, ktorý (nielen) v roku 2022 bude kraľovať vašim nechtom!

Nechty 2022 - Very Peri

Inštitút farieb Pantone predstavuje farbu roka od roku 1999. Každá voľba si podľa spoločnosti vyžaduje dôkladné zváženie a analýzu trendov.

Hodnotenie zákazníkov

Aspira.sk na heureke