CENOVÁ BOMBA na štartovacie sady a ozdoby - TU

Inšti­tút Pan­to­ne ka­ždo­ro­čne pred­sta­vu­je far­bu, kto­rá sa oka­mži­te me­ní na do­mi­nant­ný trend a stáva sa in­špi­ráciou na­príklad pre tvor­cov v obla­sti in­te­ri­éro­vého di­zaj­nu, vo svete líčenia, mó­dy. Farba roka ovplyvňuje aj trendy vo svete nechtov. Táto farba sa bude často objavovať v roku 2023 na nechtoch. Akú far­bu zvo­li­la spo­lo­čno­sť Pan­to­ne pre rok 2023?

Čo znamená daná farba a ako ju zaviesť do nechtového dizajnu? Ktorý zo  vzorov sa k nej bude dokonale hodiť a vytvorí prekvapivý efekt? Odpoveď na všetky tieto otázky nájdete v našom článku.

Farba roka 2023 Viva Magenta 18-750 je silná a povzbudzujúca

Farba roka 2023 od Pantone Viva Magenta 18-750 vibruje s elánom a energiou. Viva Magenta je odvážna a nebojácna pulzujúca farba, ktorej bujarosť podporuje radostnú a optimistickú oslavu a píše nový príbeh.

Ako je táto farba opísaná? Ako odtieň zakorenený v prírode, vyjadrujúci nový signál sily. Je to žiarivý karmínový červený odtień, ktorý predstavuje rovnováhu medzi teplým a chladným tónom. Viva Magenta je odvodená od červenej, aj keď tejto farbe nechýbajú ružové tóny. Symbolizuje silu, spontánnosť, radosť a optimizmus.

PANTONE 18-1750 Viva Magenta je tiež hybridná farba, ktorá pohodlne presahuje fyzické a virtuálne v našom multidimenzionálnom svete. Je asertívna, ale nie agresívna. Odvážne nedominuje, ale namiesto toho používa prístup „päsť v zamatovej rukavici“. Viva Magenta vyžaruje dynamiku. Je transformačným červeným tónom schopným poháňať dizajn a vytvárať pozitívnejšiu budúcnosť. Viva Magenta je silná a povzbudzujúca farba. Je to animovaná červená, ktorá sa vyžíva v čistej radosti. Podnecuje experimentovanie a sebavyjadrenie bez zábran.

Viva Magenta v nechtovom dizajne

Viva Magenta je výrazná farba, s ktorou vyčarujete originálnu manikúru. Červená farba nechtov je klasika, ktorá vždy vyzerá skvele. Dodá šik a eleganciu, no taktiež aj skvele doplní každodenný look.  Ak sa rada vybláznite, vyberte si vzory, ktoré kombinujú červenú s čiernou, bielou alebo béžovou. Farbu Viva Magenta odporúčame kombinovať s odtieňmi ružovej, modrej alebo neutrálnymi tónmi svetlej sivej. Intenzívny odtieň Viva Magenta bude dokonale ladiť s geometrickým motívom. Manikúru vo farbe roka 2023 môžete kombinovať so zlatými trblietkami alebo striebornými kamienkami.

Gél laky vo farbe roka 2023 od značky Claresa® 

Odtieň Viva Magenta vychádza z rodiny červených odtieňov, ktorý dopĺňajú ružovo-fialové tóny. Milujete módne trendy? Stavte na známe farby gél lakov Claresa, ktoré vám pomôžu ponoriť sa do trendu Viva Magenta! 


Gél laky vo farbe roka 2023 od značky Silcare® 

Viva Magenta je úplne nová farebná kombinácia. Cez červenú prichádza sila a odvaha. Fialová symbolizuje vitalitu a energiu, zatiaľ čo žiarivá magenta - z nej vyžaruje radosť a nádej.

Ukážte svetu, že by sa s vami ani nemal pokúšať zahrávať.  Pridajte nový odtieň na svoje nechty ešte dnes!

Hodnotenie zákazníkov

Aspira.sk na heureke