CENOVÁ BOMBA na štartovacie sady a ozdoby - TU

Nanášanie gél laku je veľmi jednoduché, stačí len dodržať správny postup. Iba malá presnosť a skúsenosti rozdeľujú začiatočníka od takmer profesionálov. Dnes si tento gél lak postup na doma predstavíme...

1. Príprava produktov

Pred začatím gél lak manikúry si pripravte všetky produkty a nástroje, ktoré budete používať. Najlepšie je umiestniť ich na dosah ruky na vyčistený stôl, aby ste nemuseli behať po pomôcky uprostred svojho manikúrneho sedenia. Pripravte: pilník na nechty, nástroj na odstraňovanie kutikuly, blok, pilník, bezprašné tampóny, čistič (cleaner), podkladový gél lak na nechty, vrchný gél lak a samozrejme farebný gél lak na nechty, lampu na vytvrdzovanie!

2. Príprava nechtovej platničky

Veľmi dôležitý krok pri vykonávaní gél lak manikúry. Zatlačte nechtovú kožičku drievkom, prípadne ju odstráňte manikúrnymi nožničkami. Potom pomocou pilníka na nechty dodajte nechtom požadovanú dĺžku a tvar. Pamätajte, že pilovanie nechtov po aplikácii gél laku je nezmyselné a veľmi ničí gél lak manikúru.

Zmatnenie nechtovej platničky - ďalší prípravný krok, ktorý ovplyvňuje trvanlivosť gél lak manikúry. Pomocou bloku alebo jemným pilníkom dôkladne zmatníte povrch nechtovej platničky. Dávajte pozor, aby ste povrch nechtov nepoškodili, ide o zmatnenie nie o stenšenie nechtov! Kefkou odstráňte prach po opilovaní.

3. Odmasťovanie nechtovej platničky

Stále sme v únavnej, ale rozhodujúcej fáze prípravy. Tentoraz pomocou tampónov odmastnite nechtovú platničku cleanerom. Vďaka tomu sa zbavujeme prírodnej olejovej vrstvy, ktorá sa každý deň vytvára na našich nechtoch, zároveň odstraňujeme ďalšie nečistoty.

4. Primer

Na vyčistené nechty naneste primer, ktorý zvyšuje priľnavosť gél laku.

5. Aplikácia podkladu pod gél lak

Na každý z nechtov nanášame tenké vrstvy podkladu a vytvrdzujeme pod UV / LED lampou - podľa pokynov výrobcu týkajúcich sa dĺžky vytvrdzovania v danom type lampy. Odporúčame nanášať bázu na dve nechty a vytvrdzovať v lampe po dvoch.

6. Použitie hybridného laku

Toto je fáza, na ktorú ste netrpezlivo čakali! Aplikujeme farebný gél lak v tenkej vrstve, ktorý vytvrdzujeme v lampe podľa pokynov výrobcu. Po nanesení a vytvrdení prvej vrstvy naneste druhú vrstvu a nechajte vytvrdiť v lampe.

Ponuka gél lakov - TU

7. Použitie Topu – vrchnej vrstvy

Aplikujeme jednu tenkú vrstvu vrchného Topu, aby sme zafixovali farbu. Môžeme si vybrať lesklý Top alebo matný Top. Vytvrdzuje v lampe. Toto je posledné použitie lampy.

8. Cleaner - čistenie

Toto je čas, keď používame cleaner druhýkrát - čo mnoho žien ignoruje a každú vrstvu laku umyje cleanerom. Nie, cleaner používame opätovne iba na dokončenie práce, t.j. po dokončení gél lak manikúry.

V prípade ak používame bezvýpotkový Top – teda Top bez disperznej vrstvy, tak cleaner nepoužívame! Pri bezvýpotkových produktoch sa netvorí disperzná vrstva, preto ju nieje potrebné zotierať cleanerom.

Hodnotenie zákazníkov

Aspira.sk na heureke