CENOVÁ BOMBA na štartovacie sady a ozdoby - TU

Jeseň sa vo svete manikúry, líčenia a doplnkov delí na dve ročné obdobia: čas, v ktorom dominujú sýte teplé farby, útulné svetre a prvky cottagecore estetiky, a strašidelné obdobie, teda obdobie temna, na ktoré milovníci Halloweenu čakajú celý rok.


Musia byť halloweenske nechty len čierne?

Samozrejme, že nie! Klasikou Halloweenu sú nepochybne čierne, červené a biele farby v sprievode tekvicových či netopierích motívov. Tentoraz je skvelá príležitosť inšpirovať sa obľúbeným hororom, hrou alebo temnou legendou a popustiť uzdu svojej fantázii. Nezabúdajme však, že koniec októbra je stále jeseň a my sa nemusíme vzdávať zelených, oranžových a kvetinových motívov. A čo viac, podstatou Halloweenu je obliekanie a zmena imidžu, takže množstvo nápadov je neobmedzené. Pozrite sa na inšpirácie pre fanúšikov pastelových farieb a sladkostí, skutočných milovníkov jesene, retro milovníkov, gotikov, halloweenskych kráľovien a ďalších!

Halloween - tradičné vzory nechtov

Pre niektorých z nás je čierna ako nude a nosíme ju po celý rok. Pre ostatných je však jeseň ideálnou príležitosťou, ako sa odvážiť na Halloween pre čierne nechty a trochu sa vyblázniť. Kontrastná manikúra s čiernou a bielou upúta pozornosť, no zároveň je dostatočne neutrálna a univerzálna, aby sa hodila ku každému stylingu a akémukoľvek outfitu. Dokonale bude vyzerať v kombinácii s takými ikonickými halloweenskými motívmi nechtov, ako sú tekvice, pavúky a netopiere. Vyššie uvádzame príklad, v ktorom bola okrem netopierov použitá aj "negative space" technika - gél telovej, béžovej farby imituje prirodzenú nechtovú platničku a vytvára atraktívny kontrast.

Červené nechty na Halloween sú perfektné pre tých, ktorí milujú ženský a elegantný štýl a chcú zapadnúť do halloweenskeho motívu. V základnej verzii stačí samotná sýta červená. Ak máme radi temnejšie farby, oplatí sa vyskúšať ombre s čiernou alebo štetcom namaľovať červené pruhy symbolizujúce tečúcu krv.

Halloweenske nechty a tekvica sú neoddeliteľné spojenie. Tento motív je veľmi univerzálny, preto môžeme siahnuť po zelenej, hnedej a oranžovej, vďaka čomu vytvoríme atmosférický jesenný styling, alebo pridáme čiernu a premeníme našu tekvicu na Jack-o'-lantern.

Sladká halloweenska manikúra

Musia byť pútavé halloweenske nechty tmavé? Vôbec nie. Duchovia a pavučiny budú vyzerať rovnako dobre v pastelových verziách ako je svetloružová, modrá alebo fialová, tieto farby sú dokonalým kontrastom k čierno-bielym kresbám. V poslednej dobe sa stali populárne "fairycore nechty", kde sa kombinujú magické, rozprávkové motívy s jemnými odtieňmi, trblietkami a dúhovými farbami. Halloween je ideálny moment čerpať z tohto obdobia a okúzliť svojimi nechtami.

Akú halloweensku inšpiráciu si vyberiete vy?

Hodnotenie zákazníkov

Aspira.sk na heureke