CENOVÁ BOMBA na štartovacie sady a ozdoby - TU

Väčšine ľudí chýbajú teplejšie dni a na konci zimy sa už nevedia dočkať jarnej sezóny – sezóny, kedy všetko ožije! Teplejšie dni pre milovníčky manikúry znamenajú aj jarné zdobenie nechtov. Čo bude tejto sezóne kraľovať? Aké farby sú najlepšie ako základ pre jarný nail art?

Trendy nechtového stylingu sa menia tak často, že je niekedy ťažké s nimi udržať krok. Ak sa zaoberáte profesionálnym nechtovým stylingom, mali by ste vedieť, čo je momentálne najviac v móde... Veď práve takéto ozdoby či efekty budú s vysokou pravdepodobnosťou chcieť vaši klienti na svojich nechtoch!

Pripravili sme pre vás zopár inšpirácií. Samozrejme, odporúčame vám vyskúšať naše návrhy, aby ste pocítili jarný vánok na nechtoch!

Jarný nail art na nechtoch

Zaujíma vás, či je jarný nail art pre vás? Bez ohľadu na to, koľko máte rokov alebo kde pracujete – uisťujeme vás, že medzi našimi návrhmi si určite nájdete ten pravý pre vás! Aj keď väčšinu času trávite v kancelárii, kde si nemôžte dovoliť výraznú manikúru, sme presvedčení, že sa vám podarí „prepašovať“ jarný akcent na necht. Dekorácie nechtov tohto typu sa budú skvele hodiť k akémukoľvek štýlu oblečenia – ako ležérnemu, tak športovému, ako aj tej najelegantnejšiemu!

jarná manikúra

Jar v srdci, jar na nechtoch!

Čo robiť, aby ste vďaka manikúre všetkým ukázali, že máte radi jar? Samozrejme, zdobenie bude vynikajúcou metódou! Jediná otázka je - čo...? Pozrite si kolekciu inšpirácií na jarnú manikúru!

Kvetinové motívy na nechtoch na pastelovom podklade

Náš prvý návrh je možno najzrejmejší. Mnohé ženy si totiž takmer okamžite spájajú jar s krásnymi, rozvíjajúcimi sa kvetmi! Hádam s nami súhlasíte, že sedmokrásky, nevädze či maky na pastelovom podklade vyzerajú jednoducho úžasne. Ako si urobiť takéto jarné ozdoby na nechtoch? Môžete si vybrať z (aspoň) niekoľkých spôsobov. Najjednoduchšie je použiť nálepky na nechty, vodové nálepky alebo pečiatky na nechty na už gél lakom nalakované nechty. Okrem toho môžete ozdoby samozrejme vytvárať aj so zdobiacim štetcom, čo je o niečo náročnejšia úloha. Ale nikto nakoniec nepovedal, že sa to nedá, však? Rovnako ako všetko ostatné, aj tu sa počíta prax, takže cvičte, cvičte a ešte raz cvičte a čoskoro budete dokonalé!

Jarná manikúra Kvetinové nechty

Papradie a listy na nechtoch nielen v jari

Ak nie kvety, tak čo teda? Možno bude dobrý nápad jarný nail art v podobe papradí alebo iných zelených rastlín? Každopádne, takéto „doplnky“ sú módne nielen na jar, ale aj počas celého roka! Jednou z najväčších výhod tohto typu zdobenia nechtov je jednoduchosť vyhotovenia. Aj keď sa rozhodnete použiť liner alebo štetec, nemali by ste mať problémy s maľovaním listov a stoniek na nechty. Ak si netrúfnete na maľovanie nechtov, siahnite po vodolepkách, nálepkách alebo pečiatkovaní. Existuje toľko zelených rastlín, že každý nechtový maniak si zaiste medzi nimi nájde inšpiráciu na vytvorenie veľkolepej dekorácie. Na nude podklade nás očarili motívy papradia a monstery.


Manikúra s geometrickými vzormi v dúhových farbách

Kým pastelová manikúra je neodmysliteľne spätá s jarou, v tejto sezóne sú módne aj nechty v dúhových farbách! Čo tak kombinácia energickej oranžovej, výraznej zelenej, romantickej červenej a slnečnej žltej? Takto môže každý necht vyzerať úplne inak! Stačí k tomu paint gél a pestré farby gél lakov. Geometrické vzory vyzerajú na takýchto nechtoch fantasticky. Trojuholníky, štvorce, obdĺžniky... Je tu úplná sloboda! Takáto bláznivá manikúra bude skvelá najmä na každodenné použitie.

 Geometrické nechtyGeometrické vzory na nechtoch

Jarné nechty v glamour štýle

Poslednou ponukou jarného nail artu je pastelová manikúra s prídavkom kryštálov. Kamienky na nechty sú veľmi módne už mnoho sezón, zatiaľ čo na pozadí jemných farieb vyzerajú takmer oslnivo (doslova aj obrazne). Takáto manikúra bude určite vyzerať fantasticky aj ako súčasť kancelárskeho outfitu. Tento štýl je ideálny na jar a bude ideálny na mnohé príležitosti. Môže sa nosiť mnoho týždňov, pričom sa mení iba základná farba stylingu. Koniec koncov, prečo meniť niečo, čo sa vám páči, však?

jarné nechty nechty na jar

Jarný nail art oživí každú manikúru! Podarilo sa nám vás inšpirovať k zmene manikúry a otestovať naše návrhy jarných zdobení nechtov? Ako vidíte, možností je viacero. Ak budete chcieť, tak určite stihnete vyskúšať viacero rôznych štýlov. Nezabudnite, že všetko potrebné na výrobu jarných nechtov nájdete v našom internetovom obchode www.aspira.sk.

Hodnotenie zákazníkov

Aspira.sk na heureke