CENOVÁ BOMBA na štartovacie sady a ozdoby - TU

Jarné obdobie je tu a s ním prichádza obrovská chuť na sviežosť, farebnosť a ľahkosť. A čo by mohlo byť lepšie ako premeniť túto radosť a energiu aj na vašich nechtoch? Claresa, známa značka gél lakov, nám prináša novú kolekciu Pastel Glam, ktorá je ako stvorená pre jarnú sezónu.

Pastelové nechty s leskom

Kolekcia gél lakov Pastel Glam prináša širokú paletu pastelových odtieňov, ktoré spájajú jemnosť s glamourom. Od nežnej ružovej cez sviežu zelenú až po jemnú broskyňovú, táto kolekcia zahŕňa všetko, čo potrebujete na to, aby ste svoje nechty dostali do jarného ducha. Navyše, gél laky Claresa Pastel Glam majú perlový pigment, ktorý dodáva vašim nechtom jemný lesk a hlbší rozmer. Tento špeciálny efekt je ako stvorený pre jarné dni plné slnka a slnečného žiarenia.

Objavte svet pastelových farieb Claresa

Každý odtieň otvára dvere do sveta, kde farby hrajú hlavnú úlohu. Pri hľadaní dokonalej harmónie na svojich nechtoch sa môžete vydať k pastelovým destináciám, kde každá farba rozpráva svoj vlastný príbeh.

  •  S Pastel Glam 1 do broskyňového sadu v Toskánsku, kde sa sladká vôňa broskýň mieša s teplým vzduchom a zlatistími odleskami slnka.
  •  S Pastel Glam 2 do kaliformských sádov v Napa Valley, kde jemná mliečno-ružová súznie s odtieňmi kvitnúcich mandľových stromov.
  •  S Pastel Glam 3 do rozkvitnutého japonského sakurového sadu, kde ružové kvety vítajú príchod jari. 
  • S Pastel Glam 4 na francúzske levanduľové polia v Provence, kde levanduľový odtieň pohladí tvoje zmysly pod letným nebom. 
  •  S Pastel Glam 5 do ľadového paláca v zasneženom Nórsku, kde mrazivá modrá krása žiari čistotou a kľudom arktickej noci.
  •  S Pastel Glam 6 na biele piesočnaté pláže Bahám, kde sa tyrkysová voda stretáva s azúrovým nebom v tanci slnečných lúčov.
  •  S Pastel Glam 7 do žiarivých limetkových sadov na Floride, kde sviežosť a šťavnatosť citrusových ovocí prebudia tvoje zmysly.

Výnimočná kvalita, trvácnosť a lesk gél lakov

Jednou z najväčších výhod gél lakov od Claresa je ich výnimočná kvalita. Zloženie týchto lakovaní zaisťuje trvácnosť a odolnosť voči odlupovaniu, čo znamená, že vaša manikúra vydrží dlhšie bez toho, aby ste utrpeli na kráse. Okrem toho majú gél laky Claresa z kolekcie Pastel Glam vysoký lesk s efektom #lipgloss. Vaše nechty budú vyzerať sviežo a zdravo ako po nanesení lesku na pery.

Kreatívna výhra pre váš vzhľad

Jarné pastelové nechty nie sú len o farbách, sú o vyjadrení vašej kreativity a osobnosti. S gél lakmi Pastel Glam môžete experimentovať s rôznymi odtieňmi, vzormi a dizajnmi, aby ste dosiahli úplne jedinečný a originálny vzhľad. Prečo sa nezamyslieť nad pridaním lesklých kamienkov, jemných kvietkov alebo geometrických vzorov k vašim pastelovým nechtom? Možnosti sú neobmedzené!

S gél lakmi Claresa Pastel Glam môžete vytvoriť nekonečné množstvo jarných nechtov, ktoré vás budú tešiť celú sezónu. Buďte kreatívni, experimentujte a nechajte svoje nechty hovoriť za vás tento jarný čas!

Pre viac informácií o kolekcii Pastel Glam a ďalších produktov od Claresa navštívte stránku Aspira.sk.

Jarné pastelové nechty nikdy neboli také zábavné a štýlové!

Hodnotenie zákazníkov

Aspira.sk na heureke