CENOVÁ BOMBA na štartovacie sady a ozdoby - TU

Značka Claresa predstavila novú kolekciu gél lakov Dusty Rose, ktorá bola vytvorená pre ženy oceňujúce eleganciu a prirodzenú krásu.

Ide o kombináciu vznešenej béžovej, zmyselnej červenej a elegantných odtieňov ružovej. Vkusná a dokonale zložená paleta farieb vám umožní vytvoriť nádhernú manikúru ideálnu na každú príležitosť - od každodenných jemných štylizácií až po tie viac šik, ktoré sa dokonale hodia k večernému outfitu.

Ruže symbol lásky, krásy, jemnosti, elegancie a vášne

Ruže symbolizujú lásku, vášeň, krásu, jemnosť a eleganciu. Potešia svojou dokonalosťou ako naaranžované do bohatej kytice, tak aj podávané jednotlivo, bez akýchkoľvek prísad. Po stáročia inšpirovali umelcov, hudobníkov, ako aj módnych a interiérových dizajnérov, ktorí oceňujú ich rafinovanosť a šarm. Práve tieto kvety vo farbách červenej, bordovej, ružovej a béžovej sa stali inšpiráciou pre vytvorenie novej kolekcie gél lakov Claresa plnej vkusných, ženských odtieňov.

Farby gél lakov Claresa pre každého

Ak si ceníte svetlé odtiene, siahnite po laku Dusty Rose 1 v krémovo-béžovej alebo Dusty Rose 7 v odtieni tlmenej, teplej ružovej. Lak na nechty Dusty Rose 2 si zamilujete, ak hľadáte výnimočne sladkú, karamelovú farbu gél laku. Pre fanúšikov tmavších odtieňov ružovej máme 3 návrhy – chladný Dusty Rose 8, malinový Dusty Rose 6 a Dusty Rose 5, čo je farba na hranici ružovej a červenej. Ak v tejto kolekcii hľadáte farby, ktoré odrážajú krásu klasickej červenej ruže, vyberte si lesklý gél lak Dusty Rose 3 alebo bordový Dusty Rose 4.

Kolekcia DUSTY ROSE v lesklej a matnej verzii:

Krémové odtiene gél lakov

Krémové ruže sa spájajú s výnimočným pôvabom a eleganciou. Sú výnimočne vkusným doplnkom kytíc a interiérových dekorácií bez toho, aby uberali krásu iných prvkov.

Ak uprednostňujete vznešené a jemné farby, spoznajte farby 1 a 2 najnovšej kolekcie Dusty Rose 🌹

  • Dusty Rose 1 je svetlý, tlmený odtieň krémovo béžovej, ktorý dokonale zvýrazní vašu prirodzenú krásu a dosiahne, že vaše ruky budú vždy vyzerať fenomenálne.
  • Dusty Rose 2 je jedinečný odtieň krémového karamelu, ktorý úžasne zvýrazní vaše opálenie prežiarené poslednými lúčmi letného slnka. Táto farba je mimoriadne sladká a jemná a zároveň elegantná.

Ktorým z nich sa necháte zlákať?

Krása klasickej červenej ruže

Kytica červených ruží symbolizuje krásu, lásku a vášeň. V najnovšej kolekcii Dusty Rose nájdete farby, ktoré odrážajú krásu klasickej červenej ruže, pričom si môžete vybrať lesklý gél lak Dusty Rose 3, bordovo-vínový lak Dusty Rose 4 alebo červenú s nádychom ružovej uzavretú vo fľaštičke gél laku Dusty Rose 5.

Dokonalú pigmentáciu gél lakov si zamilujete už od prvého použitia!

Ružové gél laky nikdy nevyjdú z módy

Ak hľadáte elegantné odtiene tejto farby ideálne na jeseň, pozrite si farby gél lakov Dusty Rose 6, 7 a 8.

  • Dusty Rose 6 je dokonalou rovnováhou medzi pôvabom ružových odtieňov a klasikou, eleganciou tlmených farieb. Zahaľte svoje nechty do farby teplej, tlmenej maliny, plnej sladkosti končiaceho sa leta a doprajte si výnimočne krásnu manikúru.
  • Dusty Rose 7 je veľmi jemný odtieň tlmenej ružovej.  Ide o veľmi univerzálny odtieň, ktorý bude vyzerať elegantne v každom stylingu.
  • Dusty Rose 8 je chladná, hlboko tlmená ružová. Ak ste fanúšikom laku na nechty Fallin' Love 9, tento trochu svetlejší odtieň vás určite osloví.

Vyberte si jednu, vašu obľúbenú farbu inšpirovanú odtieňom rozkvitnutých ruží alebo si na nechtoch vytvorte skutočnú kyticu tých najkrajších farieb. Tlmené, romantické odtiene zahalia vaše nechty do zmyselného tónu, ktorý sa hodí ku každej pleti. Kolekcia Dusty Rose je tiež perfektnou voľbou, keď neviete, ktorú farbu si tentoraz vybrať - červená, ružová a béžová nikdy nevyjdú z módy!

Pocíťte silu, eleganciu a krásu uzavretú vo fľaštičkách gél lakov na nechty z najnovšej kolekcie Dusty Rose. Užite si krásnu a odolnú manikúru, ktorá je módna v každom ročnom období!

Hodnotenie zákazníkov

Aspira.sk na heureke