CENOVÁ BOMBA na štartovacie sady a ozdoby - TU

Dnešný návod je určený pre nechtárky začiatočníčky, ktoré potrebujú poradiť aký je postup aplikácie farebného gél laku na vymodelované nechty gélom alebo polygélom.

V predchádzajúcom videu sme predlžovali nechty polygélom. Nechty sme predlžovali na šablóny, použili sme Claresa POLYGEL PINK. Dnešné video je jeho pokračovaním.

Zoznam použitých produktov:

  • Claresa gél lak Fallin' Love 10
  • Bezvýpotkový top coat - Claresa Diamond Top no Wipe
  • UV/LED lampa na nechty

1. Čistenie nechtov

Vymodelované nechty polygélom vyčistíme pomocou tampóna namočenom v cleaneri. Týmto sa zbavíme lepkavej vrstvy, ktorá sa vytvárala počas vytvrdzovania.

2. Tvar nechtov

Pomocou pilníka upravíme tvar nechtov z každej strany. C-oblúk, dĺžku, šírku. Kefkou dôkladne odstránime prach po pilovaní.

3. Farebný gél lak

Nechty sú pripravené k ďalšiemu kroku. Môžeme na ne nanášať farebný gél lak, farebný UV gél. My sme použili trblietavý gél lak Claresa z kolekcie Fallin' Love - na necht aplikujeme farebný gél lak v tenkej vrstve, vytvrdzujeme v lampe podľa pokynov výrobcu. Po vytvrdení prvej vrstvy naneste druhú vrstvu gél laku, ktorú opäť vytvrdíme v lampe.

4. Použitie Topu – vrchnej vrstvy

Aplikujeme jednu tenkú vrstvu vrchného Topu. Môžeme si vybrať lesklý Top Coat alebo matný Top Coat. My sme zvolili lesklý bezvýpotkový top značky Claresa. Top vytvrdzujeme v lampe podľa pokynov výrobcu.

5. Výživa nechtového lôžka

Manikúru ukončíme výživou nechtového lôžka a jeho okolia nechtovým olejčekom.

Ponuka gél lakov - TU

Hodnotenie zákazníkov

Aspira.sk na heureke