CENOVÁ BOMBA na štartovacie sady a ozdoby - TU

Nechty v štýle Comic nails nie sú nič iné ako kreslená manikúra priamo z komiksu. Pozrite sa ako urobiť manikúru v tomto bláznivom, komiksovom štýle.

Ako urobiť kreslené komiksové nechty?

Na ich výrobu budete potrebovať tmavý vysoko pigmentovaný ideálne čierny gél lak, ktorý je pozadím tohto nevšedného zdobenia. Siahnite napríklad po čiernom gél laku Claresa Black 900 alebo gél laku Silcare Flexy 60, ktoré dobre prekryjú nechtovú platničku už po jednej vrstve, vďaka tomu ušetríte veľa času. Čiernym gél lakom vytvorte okraje okolo farebného laku. Na každý necht môžete naniesť rôzne odtiene gél lakov alebo urobiť jednofarebný styling. Môžete použiť žiarivé odtiene, ktoré dodajú vašej manikúre ešte komickejší charakter. Ale siahnuť môžete aj po svetlejších pastelových gél lakoch.

Najdôležitejším prvkom celej štylizácie v štýle komiksových nechtov je matný top, ktorý vytvorí ilúziu skutočnej kreslenej kresby. Pred nanesením topu urobte odlesky tenkým štetcom a bielym gél lakom, aby ste celej komiksovej manikúre dodali trojrozmernosť. Jednoduché však?

   

Hodnotenie zákazníkov

Aspira.sk na heureke