CENOVÁ BOMBA na štartovacie sady a ozdoby - TU

Prírodná manikúra s efektom lesku na pery je nepochybne jedným z najhorúcejších trendov roku 2023. O čom #lipglossnails vlastne je? Ide o techniku, pri ktorej sa na nechty nanáša transparentný lak s odleskom. Nechty vyzerajú, akoby boli pokryté leskom na pery. Tie spopularizované minulý rok asi poznáte cez Hailey Bieber Glazed Donut Nails - biele, perleťové nechty, pripomínajúce polevu na donute.  #lipglossnails je sesterská technika, ktorá ponúka ešte jemnejší efekt.  Tento trend je oveľa viac než len nový typ nechtového laku - je to oslava prirodzenej krásy a elegancie, ktoré sa prejavujú v jemnom a žiarivom lesku.

Trend #lipglossnails skutočne mení hru v nechtovom dizajne. Inšpirovaný leskom na pery, tento trend prenáša atraktívny a šťavnatý vzhľad, ktorý sme doteraz videli iba na perách, na nechty. Prináša nový rozmer krásy, ktorý zmení spôsob, akým vnímame nechtový dizajn.

Ak ste fanúšikom minimalistických a jemných nechtov, trend #lipglossnails je pre vás ako stvorený. Tento trend prichádza s úchvatným ružovo-fialovým leskom, ktorý zvýrazní prirodzenú nechtovú platničku. Na rozdiel od tradičných gél lakov, tento trend vytvára efekt, ktorý je súčasne decentný a výrazný.

Šťavnatý, lákavý lesk na nechty s #liglossnails od Claresy

V reakcii na vyššie uvedený trend Vám predstavujeme produkt - transparentný gél lak s jemným ružovo-fialovým leskom. Toto zloženie zdôrazňuje prirodzenú krásu nechtovej platničky a dodáva jej intenzívny lesk.

Nechty #lipglossnails vyzerajú skvele na akejkoľvek dĺžke a tvare nechtov, takže môžete experimentovať a vytvárať rôzne štýly podľa vašich predstáv. A najlepšie na tom je, že si tento úžasný look môžete vytvoriť aj sami doma!

Tento trend ide ruka v ruke so súčasnými trendmi v líčení, ako je glass skin makeup. Obidva sú zamerané na odhalenie prirodzenej krásy a dodanie atraktívneho lesku. Toto je ideálny trend pre všetky dámy, ktoré chcú vyzerať prirodzene a zároveň ohromujúco.

Tak ako každý trend, aj #lipglossnails potrebuje svoje nástroje na svoje prevedenie. V tomto prípade ide o gél lak Claresa #lipglossnails. Ide o produkt, ktorý získava na obľube vďaka svojej schopnosti preniesť lesk z pier na nechty a umožniť vám tak byť súčasťou tohto vzrušujúceho trendu. Takže už dnes vstúpte do sveta #lipglossnails a zažite, ako to je mať nechty, ktoré sú nielen krásne, ale aj v súlade s najnovším trendom roka 2023.


Pre koho je lak #lipglossnails určený?

  • pre milovníkov prirodzeného efektu bez ohľadu na dĺžku nechtov
  • pre tých, ktorí hľadajú oslnivý lesk v minimalistickom prevedení
  • pre každého, komu záleží na efektívnej a jednoduchej technike, ktorá sa dá ľahko vykonávať doma

Vyskúšajte nechty s efektom lesku na pery a zamilujte sa na prvý pohľad!

Hodnotenie zákazníkov

Aspira.sk na heureke