CENOVÁ BOMBA na štartovacie sady a ozdoby - TU

Nový rok prináša v kozmetickom priemysle vždy nové trendy, a to samozrejme platí aj pre nechtový styling. V roku 2024 môžeme očakávať fascinujúce zmeny a inovácie vo svete manikúry. V dnešnom článku vám ukážeme, aké nechty budú v roku 2024 najmódnejšie a aké trendy nechtového stylingu ovládnu sociálne siete. Skontrolujte, či ste pripravení na to, čo vám rok 2024 prinesie.

Nechty 2024 – čo si vybrať tento rok?

Nechtová móda sa neustále vyvíja a na trhu sa neustále objavujú nové odtiene lakov a nové trendy manikúry, ktoré neraz prekvapia aj tých najskúsenejších nechtových stylistov. Tento rok budeme určite pokračovať v trendoch naštartovaných v roku 2023, ktoré sa vyznačujú minimalizmom a eleganciou. Pribudnú aj nové zdobenia. Aké sú top 3 vzory nechtov, ktoré najčastejšie uvidíte na sociálnych sieťach?

  • Floating french - elegantná francúzska manikúra bližšie k stredu nechtu
  • Mono kryštál - monokryštál na nechte
  • Metalické / chrómové prvky - vyrobené s ozdobnými práškami

Floating french nails - francúzska manikúra

V roku 2024 sa francúzskej manikúry nevzdáme, no určite s ňou budeme trochu experimentovať. Po niekoľkých rokoch hrania sa s tvarom, farbou a šírkou čiary charakteristickej pre tento styling, nastal čas na jej umiestenie na nechte. Ukazuje sa, že nakreslená smile línia francúzskej manikúry o niečo nižšie (bližšie k stredu nechtu) ako štandardná verzia, môže tiež vyzerať veľmi cool. Ak sa vám teda páči tento trend manikúry, oplatí sa ho v (blízkej) budúcnosti posunúť na nový level. Nechtová platnička by však mala zostať v prirodzenom odtieni,aký poskytnú gél laky značky Claresa z kolekcie French Time.

Mono crystal nails

Ďalším trendom v oblasti manikúry, ktorý bude tento rok dominovať, sú jednofarebné nechty s drobným doplnkom na jednom alebo viacerých nechtoch. Ak máte radi kryštály alebo iné 3D ozdoby, urobte si kompletné zásoby.  Stylisti použijú kryštály rôznych veľkostí, čím vytvoria pôsobivé a lesklé zdobenia. S počtom kryštálikov to však nebudeme preháňať, čo asi prekvapí nejedného fanúšika zdobenia. Tentokrát sa zameriame len na mono kryštály, teda jeden malý kryštál na nechtoch. Vzhľadom na to, že kryštály by mali pôsobiť jemne a elegantne, zvoľte v stylingu iba jednu farbu.

Balletcore nails - priehľadné nechty s jemnými vzormi

Aké nechty budú ešte módne v roku 2024? Priehľadné nechty s jemným zdobením sú ďalším hitom roku 2024. Efekt glazúry, jemné vzory alebo tenké línie na prírodnom pozadí dodávajú ľahkosť a sviežosť. Je to ideálna voľba pre každodenné použitie aj pre špeciálne príležitosti. Pre tento štýl odporúčame siahnuť po gél laku Claresa Celebration 8.

Molten metals nails - metalický efekt

Molten metals nails sú módne nechty v roku 2024, ktoré nemôžete ignorovať. Priaznivcom beauty šialenstva sa to bude páčiť. Ide o vytváranie trojrozmerných zdobení inšpirovaných (ako už názov napovedá) roztavenými kovmi - ich farbou a predovšetkým štruktúrou. Niet pochýb o tom, že (vzhľadom na ich povahu) vyzerajú najlepšie na dlhých nechtoch. Pri tomto trende si môžete vybrať len vzory v metalickom odtieni. Nakreslite krásne línie a originálne tvary a potom im dodajte kovový lesk. Kovové nechty 2024 dosiahnete pomocou ozdobných práškov na nechty.

 

Milky nails - mliečne nechty

Čas na minimalistické nechty. Navrhujeme, aby ste sa tento rok stali priateľmi s mliečnym odtieňom bielej. Fanúšikovia minimalizmu a „čistého“ vzhľadu milujú tento trend, takže sa nečudujeme, že bude taký populárny aj v roku 2024. Trend mliečnych nechtov kladie dôraz na jednoduchosť a prirodzenosť, vďaka čomu nechty vyzerajú jemne, nadčasovo a dokonale sa hodia k mnohým rôznym štýlom. Mliečne nechty sa môžu ukázať ako najdôležitejší trend manikúry roku 2024.

Prirodzené nechty

V roku 2024 sa tiež oplatí siahnuť po úplne transparentnom laku na nechty alebo od neho upustiť v prospech kondicionéru na nechty (a zároveň sa starať o stav nechtov). S rastúcim záujmom o prírodné metódy starostlivosti o nechty a minimalistický styling bolo len otázkou času, kedy sa vrátime k štandardným nechtovým kondicionérom. Obľúbené budú bezfarebné alebo tie s jemným, svetlým odtieňom, bohaté na živiny, laky na nechty, ktoré pomáhajú spevniť nechtovú platničku, zabraňujú lámavosti a dodávajú im zdravý lesk. Tento trend sa zameriava skôr na starostlivosť a zdravie nechtov, než len na estetiku farieb či zdobení. Stav vašich nechtov je najdôležitejší, takže možno stojí za to začať rok 2024 ich obnovou so zameraním na účinný kondicionér na nechty.

Jednofarebné štýly

V najbližších mesiacoch bude dominovať jednofarebný styling. Ak máte radi jednoduchý, no efektný styling, vo svojej zbierke gél lakov na nechty budete určite potrebovať krvavočervenú. Dominovať budú jednofarebné nechty v odtieňoch červenej, zelenej, modrej a nude odtiene. Módne budú ako vždy aj odtiene ružovej, najmä tie svetlé a jemné, pretože rok 2024 bude určite kričať „minimalizmom“.

 

Hodnotenie zákazníkov

Aspira.sk na heureke