CENOVÁ BOMBA na štartovacie sady a ozdoby - TU

Rozmýšľate pred vykonaním gél lak manikúry, akú farbu budete nosiť najbližšie týždne? Toto je nepochybne dôležité rozhodnutie. Farba nechtov dopĺňa každodenný outfit a upravené nechty sú výkladnou skriňou každej ženy.

Modré nechty ako horúci hit na túto sezónu

Podľa trendov vo svete módy je modrá farba jednoznačným hitom sezóny jar/leto 2023. Modrá farba je studená farba spojená s oblohou, morom a vodou. Je stelesnením vlastností ako kreativita, pokoj a otvorenosť. Modré nechty budú perfektnou voľbou pre nadchádzajúce dni.

Modrá manikúra

Svetlo modrá, tmavo modrá, kráľovská modrá, parížska modrá, zafírová, tyrkysová, námornícka modrá, akvamarínová, indigo či kobaltová modrá. To sú len niektoré z módnych odtieňov modrej, ktoré sú a budú obľúbené na nechtoch mnohých žien. Nájdite si ideálny odtieň modrej pre seba a ak sa neviete rozhodnúť pre jednu farbu – skúste niečo bláznivejšie. Nalakujte každý necht iným gél lakom. Existuje veľa možností na úpravu nechtov s modrou v hlavnej úlohe.

Klasická jednofarebná manikúra je vhodná pre dámy, ktoré ocenia eleganciu a klasiku. Máte radšej manikúru, ktorá upúta pozornosť? Doplňte ju ozdobami, nálepkami, trblietkami, akvarelovými farbami alebo maľovaním rôznych vzorov. Možno uprednostníte farebnú francúzsku manikúru, geometrické tvary na nechtoch, modré ombre nechty alebo modrú manikúru v matnom prevedení. Sami sa rozhodnite, v ktorej verzii sa budete cítiť výnimočne.

Modrý gél lak na nechty

Modrú farbu nájdete takmer v každej kolekcii gél lakov na nechty. Zakaždým v inej verzii. Svetlé, tmavé alebo pastelové odtiene. Modrý lak na nechty sa cíti skvele v spoločnosti jemných dekorácií, pretože poteší hĺbkou samotnej farby. Cíťte sa ako Rose na Titanicu a noste modré nechty ako najslávnejší šperk na svete. Takáto manikúra je zárukou úspechu! Pozrite si naše návrhy gél lak manikúry v modrej farbe a nechajte sa inšpirovať!

 

Hodnotenie zákazníkov

Aspira.sk na heureke