Gél laky od 2,99€ - viac TU

Vianoce sú jedným z najčarovnejších období v roku. Toto je čas, na ktorý čakáme s radosťou a vzrušením. Deti sa najviac tešia z darčekov od Ježiška. Dospelí sa zas tešia na stretnutia pri štedrovečernom stole s blízkymi i vzdialenými rodinami. Počas Vianoc chcete vyzerať jedinečne a elegantne ešte viac ako zvyčajne. Šaty špeciálne pripravené na túto príležitosť, rafinovaný make-up a originálna manikúra dodajú štýl a vy sa budete cítiť ešte lepšie. Dnes sa zameriame na vianočné nechty. Ako by mali vyzerať? Čo je v súčasnosti módne?

Vianočné gélové nechty

Vianočné gélové nechty ešte viac ozvláštnia váš vianočný styling. Existuje mnoho spôsobov, ako sa manikúrou zladiť s najkrajšími sviatkami v roku.

Pokiaľ ide o farby gél lakov či gélov, určite nikoho neprekvapíme - najmódnejšie počas Vianoc sú farby neodmysliteľne spojené s Vianocami. Červená, zelená, strieborná či zlatá sú najobľúbenejšie a najčastejšie volené farby v nechtovom stylingu.

Sviatočná manikúra môže byť trochu výraznejšia, preto sa nebojte a pohrajte sa so vzormi či ozdobkami.

Zdobenie nechtov na Vianoce - guľové vzory

Popri upratovaní, pečení alebo nakupovaní darčekov mnohé z vás odrádza vytvárať na nechtoch rôzne zložité nail arty. Preto sme si pre vás pripravili toto jednoduché Vianočné zdobenie nechtov v podobe vianočnej gule.

Použité produkty:

Návod na jednoduché vianočné vzory na nechty:

1. Na necht si nanesieme biely gél lak FLEXY 01 v dvoch vrstvách. Každú vrstvu necháme vytvrdiť v lampe osobitne.

2. Na nechty nanesieme zdobiacim štetcom strieborný gél lak Color It Premium Silver a necháme vytvrdiť v lampe. (Prípadne zmiešame do priesvitného gél laku strieborné ozdoby - glitrový prach č. 33)

3. Nanášaním červeného gélu Color IT Premium 610, nakreslíme zdobiacim štetcom nad guľou mašličku. Pre lepšie krytie môžeme prejsť mašličku 2-krát.

 

Biele vianočné gélové nechty

4. Pomocou bieleho gél laku Flexy 01 sme vytvorili na našej vianočnej ozdobe tieňovanie. Zdobiacim štetcom jemne prejdeme guľu a červenú mašličku po jednej strane. Vytvrdíme v lampe.

5. Na hotové zdobenie nanesieme záverečný lesk, napríklad The garden of Colour Dry TOP.

Naše zdobenie je hotové. Veríme, že sme pomohli začiatočníčkam, ktoré hľadajú návod na jednoduché zdobenie nechtov na Vianoce.

PS: Nebojte sa ozdobiť aj kratšie nechtíky :-)

 

Biele vianočné nechty

Červené krátke a biele nechty na Vianoce

 

VIanočné nechty - foto inšpirácie

Mat alebo blesk? Alebo možno trblietky? Červená či zelená? Alebo možno ružová či modrá? Všetko závisí od individuálnych preferencií. Nižšie uvádzame niekoľko inšpirácií pre milovníčky nechtov.

Hodnotenie zákazníkov

Aspira.sk na heureke