Hľadáte inšpiráciu na svadobnú manikúru?

Aké by mali byť vaše nechty na svadbu? Sú biela a ružová jediné farby, ktoré prichádzajú do úvahy? Dokonalá svadobná manikúra je pre každú nevestu niečo iné. Niektoré ženy preferujú veľmi jemný, dievčenský vzhľad, iné uprednostňujú trochu lesku. Jedno je isté – v svadobný deň chcete vyzerať perfektne!

Aktuálne trendy - svadobné nechty

Ste zvedaví, aké svadobné manikúry sú momentálne najmódnejšie? Aké nechty sú najnovším výstrelkom módy? My to už vieme a radi sa s vami o tieto poznatky podelíme! V súčasnosti je štýlová, svadobná manikúra ako klasická francúzska, ružová či béžová, tak aj nechty v štýle glamour, nechty obohatené o jemné trblietky.

Kolekcia gél lakov Celebration dokonale zapadá prakticky do všetkých týchto trendov!  Je výbornou voľbou pre každú nevestu!  

S kolekciou Celebration si môžete ľubovoľne vyberať a vytvárať rôzne svadobné kompozície. Jemné farby z kolekcie Celebration zdôraznia vašu prirodzenú krásu a skvele doplnia svadobný look. Spomedzi 9 nových lakov na nechty si určite vyberiete nejeden obľúbený! V palete kolekcie Celebration nájdete ako polopriehľadné, jemné farby, tak aj tie viac krycie. Môžete si vybrať z klasických, nude odtieňov alebo sa nechať zlákať rozkošnými lakmi naplnenými trblietavými čiastočkami. 

Kolekcia gél lakov Celebration je vhodná na svadbu, recepciu a akúkoľvek inú príležitosť. Všetky farby lakov sú natoľko univerzálne a nadčasové, že sa budú hodiť aj na mnohé iné príležitosti. Vlastne za každých okolností! Ocení ich každá minimalistická a štýlová žena – bez ohľadu na vek či štýl!

Nadčasová elegancia

Decentné, elegantné a nadčasové – takéto vzory nechtov môžete získať vďaka kolekcii hybridných lakov na nechty AlleLac Wedding. Vylučuje to trochu „šialenstva“ vo svadobnej manikúre...? Samozrejme, že nie! Značka AlleLac jednoducho navrhuje „základ“ štylizácií, ku ktorým si môžete vybrať ľubovoľné dekorácie.

Najdôležitejšie je, aby sa vám páčili – je to predsa váš veľký deň a vy by ste sa mali cítiť najkrajšie!

Hodnotenie zákazníkov

Aspira.sk na heureke