CENOVÁ BOMBA na štartovacie sady a ozdoby - TU

Thermo ozdobné prášky na nechty sú novým trendom v manikúre. Táto novinka medzi nechtovými efektmi dokáže potešiť aj tých ľudí, ktorí doteraz uprednostňovali klasickejší styling. Niet sa čomu čudovať, veď je to také "magické" a originálne! Objavte termo prášky na nechty Thermo Flash Effect od MollyLac a presvedčte sa sami, že sú výnimočne originálne – ideálne pre výnimočné ženy!

Čo je termo prášok na nechty?

Termo prášky sú produkty, ktoré môžu na nechtoch vyzerať zakaždým úplne inak. Je to spôsobené tým, že majú vlastnosť meniť farbu (alebo odtieň) pod vplyvom tepla. Inými slovami – úplne inak budú vyzerať na dennom svetle – na plnom slnku a horúcom počasí a inak v noci, keď je teplota oveľa nižšia alebo pri zamračenom dni. Sú to prášky 2 v 1 - originálne a jedinečné! Vďaka termo prášku, akým je napríklad Thermo Flash Effect od MollyLac, môžete mať na nechtoch aj vy wau efekt zakaždým, keď zmení farbu. Je to však príjemné prekvapenie, preto sa určite oplatí tento produkt otestovať a vybrať si pre seba najkrajší odtieň.

Magické nechty - termo nechty

Aký je rozdiel medzi thermo práškom a „klasickým“ ozdobným práškom?

Vo všeobecnosti sa nechtové prášky líšia v mnohých smeroch a termo prášok je jedným z nich. Thermo prášky na rozdiel od klasických" reagujú na zmenu teploty. O tom, či sa oplatí termo prášok vyskúšať, rozhoduje každá nechtová maniačka individuálne. My však odporúčame, aby ste sa pokúsili vytvoriť aspoň niekoľko manikúr s použitím termo prášku z kolekcie Thermo Flash Effect - novinky od MollyLac. Sme presvedčení, že akonáhle uvidíte výsledný efekt stylingu s thermo práškom na vlastných nechtoch, budete chcieť už len ďalšie a ďalšie také "magické" nechty.

Thermo prášky na nechty

Termo ozdobné prášky MollyLac Thermo Flash Effect - objavte silu ich vlastností

Každý termo prášok z kolekcie MollyLac Thermo Flash Effect je skutočným umeleckým dielom! Jemnozrnný prášok s trblietavými čiastočkami je veľmi trvácny a odolný voči poškodeniu. Vďaka tomu vyzerá fenomenálne na každom nechte a takmer pri každej manikúre! Nanáša sa jednoducho a rýchlo. Je dostupný až v 9 farebných variantoch, vďaka čomu si určite vyberiete produkt pre seba. Ozdobné thermo prášky sa dajú aplikovať mnohými spôsobmi a tak zakaždým získať úplne iný efekt manikúry. Vyberte si termo prášky Thermo Flash Effect a získajte na nechtoch veľkolepý flash efekt!

Efekt flash, ktorý vám nové thermo prášky od MollyLac umožňujú získať je absolútne jedinečný a veľkolepý! Drobné trblietavé čiastočky nádherne blikajú pri každom pohybe vašej ruky! Je to WAU efekt, ktorý efektívne upúta pozornosť!

Nechty s použitím thermo prášku

Pýtate sa, ako využiť termo prášok na úpravu nechtov? Máte pochybnosti, či sa vám podarí nájsť „cestu“, aby vaša manikúra vyzerala naozaj dobre? Verte, že bez ohľadu na to, akú farbu produktu si vyberiete z kolekcie Thermo Flash Effect od MollyLac, určite sa vám podarí vytvoriť úžasnú manikúru. Možností je toľko, že sa vám určite podarí urobiť čarovnú manikúru tú, o ktorej snívate! Termo prášok je možné použiť ako „základ“ celého nechtového dizajnu, alebo len ako prvok zdobenia. S istotou možno povedať, že vďaka veľmi univerzálnym odtieňom produktov skvele doplnia styling v akomkoľvek podnebí. 

Objavte nový rozmer nechtového stylingu!

Ako vidíte, termo prášky MollyLac Thermo Flash Effect sú veľmi jedinečné a originálne. Pri ich aplikácii naozaj nikdy neviete, aký bude konečný výsledok. Ide predsa o thermo ozdoby, ktoré vplyvom teploty menia farbu! Celá farebná škála produktov z kolekcie Thermo Flash Effect od MollyLac je dostupná samozrejme v najlepšie zásobenom mieste nechtovými produktami v internetovom obchode Aspira.sk! Tu si ich môžete kúpiť za atraktívne ceny a dostať ich rýchlo. Ako ich teda otestujete na vlastných nechtoch?

Hodnotenie zákazníkov

Aspira.sk na heureke