CENOVÁ BOMBA na štartovacie sady a ozdoby - TU

Jeseň je ročné obdobie, keď tmavšie odtiene nechtov zažiaria. Túto jeseň vládne manikúra v hnedých odtieňoch. Karamelových, čokoládových, kávových a krémových odtieňov. Keď sa počasie ochladí, teplé a príjemné tóny latte vyžarujú pocit útulnosti a sofistikovanosti.

Latte Nails - najmódnejšie nechty na jeseň 2023

Zabudnite na chvíľu na sýtu zelenú, hrdzavú červenú a tekvicové pomaranče. Módne nechty na jeseň tohto roka sú v odtieňoch kávy: hnedá a béžová. Hádam nikoho neprekvapí, že sa svet opäť zbláznil do tohto aromatického nápoja. Béžové či hnedé hybridné nechty sú pre mnohé z nás známou jesennou klasikou, no tentoraz ide aj o kombinovanie jednotlivých odtieňov a hru s rôznymi kombináciami.

Čo sú to Latte nechty? 

Ako už názov napovedá, nechty latte majú rad neutrálnych tónov inšpirovaných kávou, od bledohnedej až po tmavohnedú. Všetko sú to odtiene, ktoré sa môžu objaviť v zložkách latte: bohaté espresso, krémové mlieko, penivá pena a ten hodvábne béžový odtieň, ktorý vzniká, keď sa smotana stretne s kávou.

Latte nechty boli vždy súčasťou sveta krásy. Práve zažívajú oživenie popularity zo strany TikToku a Instagramu, podobne ako pred nimi francúzska manikúra a mliečne nechty. Na latte nechtoch je skvelé to, že sú naozaj nadčasovým vzhľadom nechtov.

Latte nechty zahrejú vaše nechty.  Hnedé a béžové dopĺňajú farby sezóny, či už ide o váš obľúbený hrubý sveter, teplý nápoj alebo padajúce listy. Táto neutrálna farebná paleta sa prirodzene hodí na jeseň, preto vám gél laky v týchto farbách nesmú chýbať vo vašom kozmetickom kufríku.


Tipy na vytvorenie Latte Nails 

Trend kávovej manikúry je natoľko jedinečný, že nejde o konkrétny produkt či techniku, ale o farebnú paletu. To znamená, že neexistuje jediný recept na Latte Nails – každý nápad je rovnako dobrý! Tie z nás, ktoré majú rady hnedé a béžové nechty v minimalistickom prevedení, si môžu vybrať jednofarebné alebo latte french nails. Stačí nahradiť tradičné biele špičky obľúbeným odtieňom hnedej a voilà.

Jednou z najlepších výhod latte nechtov je, že nie sú náročné. Zvážte tón svojej pleti a potom si vezmite odtieň hnedej, šedohnedej alebo béžovej, ktorý sa najlepšie hodí k vašej pleti. 

Vo všeobecnosti platí, že farby so studeným podtónom lichotia ľuďom so studenou pleťou a farby s teplým podtónom lichotia tým, ktorí majú teplú pleť. Zvážte tiež, či chcete ísť do svetlejšieho odtieňa alebo do niečoho tmavšieho. 

Ďalším tipom, ako nájsť lichotivú farbu laku na nechty alebo UV gélu, je prikloniť sa k farbám, o ktorých viete, že ich milujete na svojom oblečení alebo make-upe. Ak viete, že určitý bronzer, lícenka alebo neutrálny rúž na vás vyzerajú skvele, hľadajte farby lakov na nechty, ktoré pripomínajú farby, o ktorých už viete, že vám lichotia!

Tento trend môžete dokonca skombinovať tak, že na každý necht nanesiete inú farbu v rámci rovnakej skupiny farieb, alebo zvážte zábavný dizajn nechtov, ktorý zahŕňa niekoľko rôznych farieb do jednej manikúry.

A akú kávovú inšpiráciu si vyberiete vy? Aromatické, tmavé espresso, latte s karamelovým sirupom, alebo nebodaj cappuccino s nadýchanou penou? Popustite uzdu svojej fantázii a vytvorte si najmódnejšiu manikúru tejto jesene.

Hodnotenie zákazníkov

Aspira.sk na heureke