Mikulášska zľava -10% s kódom: MIKULAS22

Inšpirácie na valentínske nechty. Zamilujte sa do našich 20 najlepších návrhov na Valentína a vytvorte si svoju jedinečnú valentínsku manikúru ešte dnes! 

Valentínske nechty

Sviatok zamilovaných sa blíži a preto vám prinášame niekoľko inšpirácií. Pripravte sa na sviatok zaľúbených aj vy a vytvorte si zamilované nechty. Naše inšpirácie na valentínske nechty vám zaisto pomôžu vybrať si.

Červené nechty a deň svätého Valentína

Červená je neodmysliteľne spojená so ženskosťou a sexepílom. Nedá sa s tým nesúhlasiť, veď je to predsa farba lásky! Aj keď sa niekedy objavujú názory, že červená je určená len pre ženy s určitou pleťou alebo štýlom, my veríme, že to nie je pravda! Všetko závisí od individuálnych preferencií nechtovej maniačky :) Predpokladáme, že najlepšie vyzeráte vždy v tom, v čom sa dobre cítite. Ak máte na nechtoch chuť na túto farbu, mali by ste si ju vybrať, bez ohľadu na to, čo "ľudia hovoria"!

Červené gél laky na nechty sú také klasické a nadčasové, že sa hodia naozaj ku každému stylingu! Zvoľte na Valentína sexy Valentínsky nail art. Červené nechty vám vždy dodajú štýl a budete  vyzerať sexy. 

Vyberte si sexy červené gél laky - TU

Pastelové nechty na romantický valentínsky večer

Najlepší nechtový styling je vždy ten, v ktorom sa cítite najlepšie! Ak milujete jemnú manikúru, tak siahnite po pastelových odtieňoch v béžovej, ružovej, fialovej alebo modrej. Jednou z ich najväčších výhod je veľká univerzálnosť a nadčasovosť. Bez ohľadu na farbu pleti či štýl si určite vyberte farbu, ktorá sa vám bude páčiť.

Neboli by sme sami sebou, keby sme vám neponúkli pár návrhov na úpravu nechtov pomocou pastelových farieb. Presvedčte sa sami, že sa nemusíte sústrediť len na výrazné farby, aby ste si mohli užiť krásny romantický večer so svojím partnerom.

Vyberte si pastelové gél laky - TU

Hodnotenie zákazníkov

Aspira.sk na heureke