CENOVÁ BOMBA na štartovacie sady a ozdoby - TU

Inšpirácie na valentínske gélové nechty. Zamilujte sa do našich 20 najlepších návrhov na Valentína a vytvorte si svoju jedinečnú valentínsku manikúru ešte dnes! 

Sviatok zamilovaných sa blíži a preto vám prinášame niekoľko inšpirácií. Pripravte sa na sviatok zaľúbených aj vy a vytvorte si gélové nechty, na ktoré nezabudne. Naše inšpirácie na valentínske nechty vám zaisto pomôžu vybrať si.

Červené valentínske nechty

Červená je neodmysliteľne spojená so ženskosťou a sexepílom. Nedá sa s tým nesúhlasiť, veď je to predsa farba lásky! Aj keď sa niekedy objavujú názory, že červená je určená len pre ženy s určitou pleťou alebo štýlom, my veríme, že to nie je pravda. Všetko závisí od individuálnych preferencií nechtovej maniačky :) Predpokladáme, že najlepšie vyzeráte vždy v tom, v čom sa dobre cítite. Ak máte rady na nechtoch túto farbu, mali by ste si ju vybrať bez ohľadu na to, čo ľudia hovoria.

Červené valentínske nechty budú klasické i nadčasové a hodia naozaj ku každému stylingu! Zvoľte na Valentína sexy Valentínsky nail art. Červené nechty na valentína vám dodajú štýl a pri svojej polovičke budete vyzerať nezadržateľne sexy. 

Vyberte si sexy červené gél laky - TU

Pastelové nechty na romantický valentínsky večer

Najlepší nechtový styling je vždy ten, v ktorom sa cítite najlepšie! Ak milujete jemnú manikúru, tak siahnite po pastelových odtieňoch v béžovej, ružovej, fialovej alebo modrej. Jednou z ich najväčších výhod je veľká univerzálnosť a nadčasovosť. Bez ohľadu na farbu pleti či štýl si určite vyberte farbu, ktorá sa vám bude páčiť.

Neboli by sme sami sebou, keby sme vám neponúkli pár návrhov na úpravu nechtov pomocou pastelových farieb. Presvedčte sa, že sa nemusíte sústrediť len na výrazné farby, aby ste si mohli užiť krásny romantický večer so svojím partnerom.

Vyberte si pastelové gél laky - TU

 

Hodnotenie zákazníkov

Aspira.sk na heureke