CENOVÁ BOMBA na štartovacie sady a ozdoby - TU

Valentín sa nezadržateľne blíži a vy hľadáte nápad na krásne a módne valentínske nechty? Vybrali sme pre vás niekoľko zaujímavých návrhov, aby ste si mohli vytvoriť svoje vysnívané gél lak nechty na Valentína.

Valentínske nechty: Gél lak manikúra v červenej a ružovej farbe

Červená a ružová sú farby spojené s láskou a romantikou, takže na Valentína budú ako stvorené na nechty. Môžete si vybrať kombináciu týchto farieb alebo si nalakovať nechty v jednej vybranej, vášmu srdcu bližšej. Ak k tomu pridáte jemné srdiečka, určite urobia dojem a pripomenú vám tento výnimočný deň. Na to môžete použiť gél lak, paint gél alebo nálepky. Všetko závisí od zručností, nápadu a produktov, ktoré máte. V našej ponuke nájdete množstvo odtieňov ružovej a červenej. Od svetlých pastelových až po tmavé výrazné farby. Styling môžete zavŕšiť aj lesklým topom, topom s trblietkami alebo matným efektom.

Nechty na Valentína v glamour štýle

Štýl glamour sa spája s luxusom, trblietkami a eleganciou. Ak chcete, aby vaše nechty boli takéto, môžete si vybrať čiernu, striebornú alebo zlatú farbu a tiež doplnky ako kamienky či trblietky. Géllak nechty v štýle Glamour sú perfektnou voľbou na špeciálne príležitosti, ako je napríklad Valentín. Vďaka nim budú vaše ruky vyzerať mimoriadne štýlovo a elegantne, ideálne na rande s vaším milovaným.

Ako ozdobiť nechty na Valentína?

Ak chcete svojim hybridným nechtom dodať romantický nádych, môžete ich ozdobiť jemnými srdiečkami. Namaľujte srdiečka na jeden alebo viac nechtov v rôznych veľkostiach. Na maľovanie detailných vzorov môžete použiť tenký štetec na zdobenie alebo použiť hotové nálepky či ozdobné kamienky v tvare srdiečok. Ďalším spôsobom zdobenia je použitie glitrových gél lakov. Strieborné a zlaté odtiene dodajú vašim nechtom eleganciu a lesk. V našej ponuke nájdete aj červené a ružové trblietky. Ak preferujete jemný efekt, zvoľte pastelové odtiene ako ružová, modrá či levanduľová. Môžete k nim pridať aj kvetinové motívy. Je to ideálna voľba pre ľudí, ktorí oceňujú jemnosť.

Hodnotenie zákazníkov

Aspira.sk na heureke