CENOVÁ BOMBA na štartovacie sady a ozdoby - TU

Hľadáte inšpiráciu na Vianoce alebo pre zimný dizajn nechtov? Aké farby a vzory sú IN? Nedá sa poprieť, že červená farba je skutočne jednou z najobľúbenejších v tomto období. Mnoho nechtových maniačok si ju najčastejšie vyberá. Ale fantastická vianočná manikúra sa dá urobiť aj v iných farbách! Dúfame, že vám dokážeme, že možností na veľkolepú vianočnú manikúru je určite viac a nemusíte sa obmedzovať len na jednu farbu.

Nechty v zime - aké farby gél lakov sú IN?

Možností je naozaj veľa! Začnime farbami, ktoré sú s Vianocami veľmi silne spojené. Patria k nim napr. červená, zelená, námornícka modrá, biela, strieborná a zlatá. V zimných trendoch navyše vždy využijete typickú „klasiku“ ako je béžová, biela a čierna. Ak naopak milujete všetko, čo sa blyští a trbliece, budú pre vás laky na nechty s trblietkami to pravé. Trblietavé gél laky nájdete v našej ponuke v rôznych farbách - napr.  strieborné, zlaté, červené, ružové či námornícke modré. Rozhodnutie je na vás!

Nechty v zime bez červenej môžu byť naozaj krásne

Ako vidíte v našej galérii, veľkolepú a krásnu manikúru aj bez červenej vytvoríte bez väčších problémov. Najdôležitejšie je, aké kombinácie gél lakov a ozdôb používate. Ak chcete získať trvácnu a skutočne originálnu manikúru, kúpte si osvedčené produkty na úpravu nechtov. Všetko potrebné nájdete v našom internetovom obchode aspira.sk.

Svetríkové nechty s lesklým akcentom

Začnime stylingom, ktorý patrí medzi zimné „istoty“. Sú to svetríkové nechty - štýlové, originálne a jednoducho nádherné! Takáto manikúra bude skvelá nielen na Vianoce, ale aj na každodenné nosenie, čo je jej veľkou výhodou. Aby ste mu dodali o niečo jedinečnejší charakter, môžete si nechty dodatočne ozdobiť kamienkami, glitrovými ozdobami alebo trblietavými práškami na nechty. Nechty tak vyzerajú viac vyšperkované a "slávnostne" - ideálna manikúra Vianoce! Aj keď sa zdá, že úprava nechtov so svetrým zdobením je náročné, v skutočnosti to nie je také zložité. A ten efekt ... Efekt vie naozaj čarovať!

Pečiatky na nechty, nálepky na nechty, vzory so zimným motívom

Ďalšou metódou, ktorá bude ako stvorená na Vianoce alebo všeobecne na zimu, sú nechty s typickými sezónnymi zdobeniami. Môžete na to použiť nechtové nálepky alebo pečiatky na nechty, alebo si jednoducho namaľujte čo len chcete pomocou zdobiaceho štetca alebo sondy. Na maľovanie vzorov na necht môžete použiť paint gély alebo gél laky. Zobenie môžete posypať (tak ako pri svetrovom zdobení) akrylovým púdrom. Určite ste už veľakrát videli vianočnú manikúru so snehuliakom, vianočným stromčekom, sobíkom, vločkami či hviezdičkami. Originalitu im uprieť nemožno, však? Ak milujete zimné štylizácie, bohato zdobenú vianočnú manikúru jednoducho to musíte otestovať! Farby, ktoré takejto manikúre kraľujú, sú zlatá, strieborná, námornícka modrá, červená a zelená.

Klasická manikúra v celej svojej kráse

Ďalší návrh je najklasickejší ale aj nadčasový. Skvelou voľbou pre jednofarebné nechty je červená, tmavomodrá, zelná alebo nude odtiene so zlatými trblietkami. Čo ak vám však jednofarebná manikúra nestačí? V tomto prípade môžete vždy pridať trblietavý gél lak alebo trblietavý ozdobný prášok napríklad jeden necht na každú ruku. Takto získate glam efekt, ktorý sa bude hodiť nielen na štedrovečernú večeru či povianočné stretnutia s priateľmi, ale aj na bláznivú silvestrovskú noc!

Hodnotenie zákazníkov

Aspira.sk na heureke