Vianoce sú tu čoskoro, tak nezabúdajte na svoje nechty a nájdite si chvíľku čas pre seba! Upravené nechty k dáme jednoducho patria, obzvlášť na slávnostné príležitosti ako sú Vianoce. Sviatočná manikúra môže byť trochu výraznejšia, preto sa nebojte a pohrajte sa so vzormi či ozdobkami.

Popri upratovaní, pečení alebo nakupovaní darčekov mnohé z vás odrádza vytvárať na nechtoch rôzne zložité nail arty. Preto sme si pre vás pripravili toto jednoduché Vianočné zdobenie nechtov v podobe vianočnej gule.

Použité produkty:

Gél lak Flexy 01 - biely gél lak

Gél lak Color It Premium 610 - červený gél lak

Gél lak Color It Premium Silver - strieborný gél lak, prípadne mix gél laku so striebornými ozdobkami

The Garden of Colour DRY Top Coat  - finish gél

Zdobiaci štetec

 Vianočná guľa -vianočné zdobenie nechtov  - návod:

1. Na necht si nanesieme biely gél lak FLEXY 01 v dvoch vrstvách. Každú vrstvu necháme vytvrdiť v lampe osobitne.

2. Na nechty nanesieme zdobiacim štetcom strieborný gél lak Color It Premium Silver a necháme vytvrdiť v lampe. (Prípadne zmiešame do priesvitného gél laku strieborné ozdoby - glitrový prach č. 33)

3. Nanášaním červeného gélu Color IT Premium 610, nakreslíme zdobiacim štetcom nad guľou mašličku. Pre lepšie krytie môžeme prejsť mašličku 2 krát.

4. Pomocou bieleho gél laku Flexy 01 sme vytvorili na našej vianočnej ozdobe tieňovanie. Zdobiacim štetcom jemne prejdeme guľu a červenú mašličku po jednej strane. Vytvrdíme v lampe.

5. Na hotové zdobenie nanesieme záverečný lesk, napríklad The garden of Colour Dry TOP.

Naše zdobenie je hotové. Veríme, že sme pomohli začiatočníčkam, ktoré hľadajú návod na jednoduché zdobenie nechtov na Vianoce.

PS: Nebojte sa ozdobiť aj kratšie nechtíky :-)

Hodnotenie zákazníkov

Aspira.sk na heureke