EXTRA ZĽAVY na elektrické prístroje, kufríky, nadstavce - TU

Ozdoby Freeze Effect je séria 8 trblietavých práškov na nechty v rôznych farebných odtieňoch. Menia farbu v závislosti od uhla dopadajúceho svetla. Ako podklad pod tieto ozdoby môžete použiť rôzne farby gél lakov alebo gélov. Zdobiť môžete aj prírodné nechty pomocou lakov na nechty. Spojením farebného podkladu a ozdobami Freeze Effect docielite na nechtoch vždy jedinečný efekt. Poďte do toho a ozdobte si nechty trblietavými práškami Freeze Effect! Výsledok je úžasný!

Vytvárali sme trblietavé nechty pomocou Freeze Effect (glitrové prášky)

 Použité produkty:

Postup - ako vytvoriť gélové nechty s trblietkami Freeze Effect

1. Na nechty nanesieme farebný gél lak podľa vlastného výberu a vytvrdíme v lampe. My sme zvolili gél laky Color It Premium 1310 a Color It Premium 210.

Farebné gél laky - kúpite tu

 

Nanášanie farebného gélu na nechty

 

2. Po vytvrdení v lampe nanesieme na nechty Top Coat. Odporúčame naniesť bezvýpotkový Dry Top Coat. Top Coat nevytvrdzujeme. Pri gélovej modelácii môžete použiť Silcare Perfect Sealer či Silcare Dry Top.

3. Na nevytvrdený Top Coat nasypeme prášok a jemne ho vklepeme prstom. My sme použili Freeze Effect 3 (vľavo) a Freeze Effect 8 (vpravo).

Trblietky na nechty

 

4. Necháme vytvrdiť v lampe a prebytočný prášok oprášime jemnou kefkou na nechty.

Trblietky na nechty a kefka

 

5. Následne nanesiem ďalšiu vrstvu Top Coat-u a necháme vytvrdiť v lampe. Môžete použiť napríklad Dry Top Coat, Color It Premium TOP.

Top coat na trblietavé nechty

6. Ak zdobenie zafixujete Top Coatom - Color It Premium TOP, zotrite disperznú vrstvu buničnou a Cleanerom. Zdobenie nechtov je hotové. Tento efekt je vhodný na použitie s akoukoľvek farbou, keďže vždy vynikne iným spôsobom.

Výsledný nechty s trblietkami

Nechty s trblietkami

 

Trblietavé gélové nechty pomocou freeze effect v rôznych farbách

Testovali sme Freeze Effect 03 na rôznych farebných podkladoch - žlté, ružové, červené, fialové, modré, hnedé, bordové, zelené, oranžové a iné farby. Pozrite sa na výsledný efekt:

Trblietavé gélové nechty - mraziaci efekt

 

Rovnaké gél laky pred aplikáciou Freeze Effect:

Gélové nechty bez použitia trblietok

Hodnotenie zákazníkov

Aspira.sk na heureke