Testovali sme glitrové prášky Freeze Effect.

Ozdoby Freeze Effect je séria 8 trblietavých práškov na nechty v rôznych farebných odtieňoch. Menia farbu v závislosti od uhla dopadajúceho svetla. Ako podklad pod tieto ozdoby môžete použiť rôzne farby gél lakov alebo gélov. Zdobiť môžete aj prírodné nechty pomocou lakov na nechty. Spojením farebného podkladu a ozdobami Freeze Effect docielite na nechtoch vždy jedinečný efekt. Poďte do toho a ozdobte si nechty trblietavými práškami Freeze Effect! Výsledok je úžasný!

 Použité produkty:

Gél lak Color It Premium 210 - farebný gél lak

Gél lak Color It Premium 1310  - farebný gél lak

The Garden of Colour Dry Top Coat  - bezvýpotkový quick finish gél

Freeze Effect 3 - ozdoba na nechty freeze effect

Freeze Effect 8 - ozdoba na nechty freeze effect

Vrchný gél lak Color It Premium TOP - vrchný lesk (Top Coat)

Kefka - na odstránenie prebytočných ozdôb

Ako ozdobiť nechty trblietavým práškom na nechty Freeze Effect:

Na nechty nanesieme farebný gél lak podľa vlastného výberu a vytvrdíme v lampe. My sme zvolili gél laky Color It Premium 1310 a Color It Premium 210.

Farebné gél laky - kúpite tu

Po vytvrdení v lampe nanesieme na nechty Top Coat. Odporúčame naniesť bezvýpotkový Dry Top Coat. Top Coat nevytvrdzujeme. Pri gélovej modelácii môžete použiť Silcare Perfect Sealer či Silcare Dry Top.

Na nevytvrdený Top Coat nasypeme prášok a jemne ho vklepeme prstom. My sme použili Freeze Effect 3 (vľavo) a Freeze Effect 8 (vpravo).

Necháme vytvrdiť v lampe a prebytočný prášok oprášime jemnou kefkou na nechty.

Následne nanesiem ďalšiu vrstvu Top Coat-u a necháme vytvrdiť v lampe. Môžete použiť napríklad Dry Top Coat, Color It Premium TOP.

Ak zdobenie zafixujete Top Coatom - Color It Premium TOP, zotrite disperznú vrstvu buničnou a Cleanerom. Zdobenie nechtov je hotové. Tento efekt je vhodný na použitie s akoukoľvek farbou, keďže vždy vynikne iným spôsobom.

Pozrite sa na výsledný efekt:

Testovali sme Freeze Effect 03 na rôznych farebných podkladoch. Pozrite sa na výsledok:

Gél laky pred aplikáciou Freeze Effect:

Hodnotenie zákazníkov

Aspira.sk na heureke