Modelovacie gély a polygély od 2,46€  viac>>

Komiksové nechty

Komiksové nechty

Nechty v štýle Comic nails alebo komiksové nechty nie sú nič iné ako kreslená manikúra priamo z komiksu. Pozrite sa ako urobiť manikúru v tomto bláznivom, komiksovom štýle.


Valentínske nechty

Valentínske nechty

Valentín sa nezadržateľne blíži a vy hľadáte nápad na krásne a módne valentínske nechty? Vybrali sme pre vás niekoľko zaujímavých návrhov, aby ste si mohli vytvoriť svoje vysnívané gél lak nechty na Valentína.


Modelácia nechtov na šablóny – mandľový tvar nechtov - krok za krokom

Modelácia nechtov na šablóny – mandľový tvar nechtov - krok za krokom

Jedným z najobľúbenejších a zároveň najženskejších tvarov nechtov sú „mandle“. Mnoho žien, ktoré si chcú vypestovať nechty alebo si ich predĺžiť rôznymi metódami, sa rozhodne, že ich nechty v konečnom štádiu stylingu pripomínajú tvar semienok mandľového ovocia – teda mandlí. Ak snívate o „mandliach“, musíte staviť na dĺžku. Kľúčom ku krásnemu mandľovému tvaru je predovšetkým dĺžka a správne pilovanie nechtov. Ak však nechcete na požadovaný tvar nechtov čakať niekoľko týždňov, dokonalým riešením môže byť predĺženie nechtov gélovou, akrylovou metódou alebo polygélom na formy (šablóny).


Trend: Vianočné nechty,  dizajn nechtov na zimu

Trend: Vianočné nechty, dizajn nechtov na zimu

Hľadáte inšpiráciu na Vianoce alebo pre zimný dizajn nechtov? Aké farby a vzory sú aktuálne IN? Nedá sa poprieť, že červená farba je skutočne jednou z najobľúbenejších v tomto období. Ale fantastická vianočná manikúra sa dá urobiť aj v iných farbách. Pozrite sa na galériu najobľúbenejších kombinácií.


Farba roka 2023: Viva Magenta vo svete nechtov

Farba roka 2023: Viva Magenta vo svete nechtov

Poznáme farbu roka 2023. Je ňou silná a povzbudzujúca farba Viva Magenta 18-750. Farba roka ovplyvňuje trend vo svete módy, líčena, interiéru ale aj trend vo svete nechtov. Odtieň Viva Magenta vychádza z rodiny červených odtieňov, ktorý dopĺňajú ružovo-fialové tóny. Je to žiarivý karmínový červený odtień, ktorý predstavuje rovnováhu medzi teplým a chladným tónom.


Nechty na jeseň 2022

Nechty na jeseň 2022

Ste si neisté a neviete aká farba je trendom tohtoročnej jesene? Prezradíme vám aké farby sú aktuálne IN. Jedným z najhorúcejších trendov v nechtovom dizajne sú v súčasnosti "čokoládové nechty". Určite siahnite po čokoládovo hnedej farbe. Vzhľadom k tomu, že najčastejšia farba čokolády je hnedá, stáva sa ideálnou voľnou na jeseň. Takéto nechty môžete urobiť elegantným a tiež trochu bláznivejším spôsobom. Nechty s touto farbou vám bude závidieť každá žena. 


Ako vybrať a správne používať pilníky na nechty

Ako vybrať a správne používať pilníky na nechty

Pilník na nechty by mala mať každá žena v svojej kozmetickej taške alebo kufríku. Na domáce použitie a úpravu prírodných nechtov máme zvyčajne jeden až dva pilníky. Pri vykonávaní gél lak manikúry, akrylových, či gélových nechtov ich však používame viacero. V tomto článku si ukážeme ako sa zorientovať v rôznych typoch a tvaroch pilníkov a na čo si pri výbere dať pozor. 


Kolekcia gél lakov Dusty Rose

Kolekcia gél lakov Dusty Rose

Značka Claresa predstavila novú kolekciu gél lakov Dusty Rose, ktorá bola vytvorená pre ženy oceňujúce eleganciu a prirodzenú krásu. Ide o kombináciu vznešenej béžovej, zmyselnej červenej a elegantných odtieňov ružovej. Vkusná a dokonale zložená paleta farieb vám umožní vytvoriť nádhernú manikúru ideálnu na každú príležitosť.

Pocíťte silu, eleganciu a krásu uzavretú vo fľaštičkách gél lakov na nechty z najnovšej kolekcie Dusty Rose. Užite si krásnu a odolnú manikúru!


Claresa Bloomin akvarelový efekt na nechtoch

Akvarelové farby na nechty - inšpirácie

Aj tá najklasickejšia manikúra hoci krásna, môže niekedy nudiť. V tomto prípade vyskúšajte akvarelové farby. Akvarelové farby sú jedným z najnovších trendov manikúry v posledných rokoch. Môžeme zaručiť, že sa im potešia aj tie najnáročnejšie milovníčky nechtov.


Ako aplikovať nálepky a vodolepky na nechty - rýchla a efektívna manikúra

Ako aplikovať nálepky a vodolepky na nechty - rýchla a efektívna manikúra

Nálepky a vodolepky na nechty sú skvelým riešením ako dosiahnuť jednoduché a zároveň efektné zdobenie. Každá manikúra sa vďaka nim stane ešte veľkolepejšou a originálnejšou. Ak máte prehľad o najhorúcejších trendoch tejto sezóny, určite ste si všimli, že nálepky na nechty sú hitom manikúry. Vôbec nás to neprekvapuje – nielenže skvele vyzerajú, ale aj ľahko sa aplikujú.

VIAC

Hodnotenie zákazníkov

Aspira.sk na heureke