CENOVÁ BOMBA na štartovacie sady a ozdoby - TU

Brúsne nadstavce a kotúče - Drsnosť - 150

Kvalitné brúsne nadstavce a kotúče na brúsky na nechty vhodné na brúsenie gélu, akrylu, polygélu a gél laku. V ponuke keramické, karbidové aj diamantové brúsne nadstavce na nechty. Všetko skladom a za výhodné ceny.

Iba kvalitné produkty ✓  Expresné doručenie tovaru ✓  Overený e-shop ✓  Darček od 30 eur a doprava zdarma od 40 eur

 

Vyberte farbu
bielaružováčervenámodrázelenáhnedáčiernastrieborná
Ako vybrať brúsny nadstavec (frézu) na nechty

Ako vybrať brúsny nadstavec (frézu) na nechty

Elektrická brúska na nechty dokáže efektívne nahradiť pilník, kliešte, nožnice či leštičku. Prečo ponúka brúska na nechty toľko možností pri manikúre a pedikúre? Všetko závisí od použitej frézy. V závislosti od tvaru, materiálu frézy alebo zrnitosti, používame brúsne frézy na rôzne účely. Aby nedošlo k poraneniu alebo poškodeniu prírodných nechtov, je veľmi dôležité rozlišovať, či je frézu vhodné používať na prírodný necht alebo na materiál (gél, akryl, polygél, gél lak). Prečítajte s náš článok a zistite, ktoré frézy si kúpiť, aký je medzi nimi rozdiel.

Čítaj viac >


Karbidové frézy – prečo sa oplatí do nich investovať?

Karbidové frézy – prečo sa oplatí do nich investovať?

Karbidové frézy patria medzi profesionálmi najčastejšie vyberané frézy. Niet sa čomu čudovať – sú odolné, silné a veľmi všestranné. Frézy vyrobené z karbidu výrazne uľahčujú a urýchľujú prácu stylistov. Vyznačujú sa dlhou životnosťou a odolnosťou voči korózii. Z tohto dôvodu sa určite oplatí mať ich vo svojom salóne. Ste zvedaví, aké sú ich najdôležitejšie prednosti? Chceli by ste vedieť, do ktorých tvrdokovových fréz sa oplatí investovať? Prečítajte si náš článok a všetko bude jasné.

Čítaj viac >

 

Hodnotenie zákazníkov

Aspira.sk na heureke