EXTRA ZĽAVY na elektrické prístroje, kufríky, nadstavce - TU

Nakupujte bez zbytočných starostí! Objednávanie tovaru v internetovom obchode Aspira.sk je jednoduché, rýchle a bezpečné. To už pred vami preverili tisíce spokojných zákazníkov, rovnako ako nezávislé asociácie pre elektronickú komerciu. Pozrite si naše certifikáty, ocenenia a ďalšie úspechy.

Neustále sa snažíme robiť všetko pre to, aby ste si nákupy v našom e-shope užili ako sa patrí. Dobu dodania sme skrátili na minimum, produkty u nás sú za lákavé ceny. Ak sa náhodou niečo úplne nepodarí, reklamáciu či odstúpenie od zmluvy vyriešime bez zbytočného zdržiavania. Presvedčte sa sami, ako pohodlné je nakupovanie nechtovej kozmetiky cez internet na www.aspira.sk

Certifikovaný internetový obchod Aspira.sk

Overené zákazníkmi na Heureka.sk

Nezávislé hodnotenie spokojnosti s našimi produktmi a s prístupom k zákazníkom. 

Každý kto nakúpi v našom e-shope Aspira.sk, môže svoju skúsenosť s nákupom oznámiť aj ostatným prostredníctvom vyplneného dotazníka. Ten je automaticky zasielaný po uskutočnení objednávky. Aspira.sk bola vďaka vaším pozitívnym recenziám za kvalitu produktov a kvalitu poskytovaných služieb ohodnotená dokonca zlatou pečaťou! Ďakujeme vám.

Zlatý certifikát Overené zákazníkmi získavajú iba e‑shopy, ktoré sú zapojené do služby Overené zákazníkmi a za obdobie posledných 90 dní získajú dostatočný počet respondentov a to v rade stoviek hodnotení. Pre získanie certifikátu je potrebné minimálne 97% odporúčaní za posledných 90 dní.

ShopRoku Aspira.sk

O získaní ocenenia ShopRoku Cena kvality rozhodujú reálni zákazníci, ktorí hodnotia svoje skúsenosti s nákupom v e‑shopoch za uplynulý rok. 

Do tejto súťaže sa zapájame od roka 2021. V súťaži ShopRoku 2021 a 2022 sme sa umiestnili medzi tromi najlepšie hodnotenými obchodmi v kategórii ručné práce a tvorenie. Sme teda na slovenskom internete "oficiálne" nechtový obchod poskytujúci zákazníkom jedny z najkvalitnejších služieb.

Shoproku 2022 finalista v kategórii Cena kvality: Ručné práce a tvorenie

Shoproku 2021 finalista v kategórii Cena kvality: Ručné práce a tvorenie

Hodnotenie zákazníkov

Aspira.sk na heureke