AKCIA!! 🔥 Lampy, brúsky, odsávačky, frézy, kozmetické kufríky ➡ VIAC TU

Gél laky na nechty - Farba - číra

Gél laky na nechty sú skvelou alternatívou k tradičným lakom. Ich trvácne a žiarivé farby oživia a posilnia vaše nechty 2 až 3 týždne! Gél lak v sebe spája trvácnosť UV gélu a jednoduché a rýchle nanášania klasického laku na nechty. Naše gélové laky kryjú už v jednej vrstve, bez rizika popraskania a sú odolné voči poškriabaniu. Gél lak má stredne hustú konzistenciu a samovyrovnávaciu schopnosť. Nanáša sa jednoducho a rýchlo prelakovaním (nesteká) na prírodné či gélové nechty. Vytvrdzuje sa v UV lampe alebo UV/LED lampe. Odstraňuje sa pomocou acetónu - bez poškodenia prírodných nechtov.

U nás nájdete iba kvalitné gél laky overených značiek: Claresa, Silcare, Color IT Premium či MollyLac. Skladom a za výhodné ceny. Darček pri každej objednávke od 30 eur a doprava zdarma od 40 eur.

Vyberte farbu
čírabielažltábéžovánudeoranžováružováčervenáfialovátyrkysovámodrámintzelenáhnedásiváčiernazlatámedenástriebornámulticolor
Video návod: Gél lak manikúra postup

Video návod: Gél lak manikúra postup

Nanášanie gél laku je veľmi jednoduché, stačí len dodržať správny postup. Iba malá presnosť a skúsenosti rozdeľujú začiatočníka od takmer profesionálov. Dnes si tento gél lak postup na doma predstavíme...


Ako odstrániť gél lak z nechtov (video návod)

Ako odstrániť gél lak z nechtov (video návod)

Gél lak na gélové nechty je veľmi obľúbený spôsob úpravy prírodných nechtov. Ako používať gél laky sme vám už ukázali. Teraz vás naučíme, ako môžete odstrániť gél lak v pohodlí domova. Zvolili sme spôsob odstránenia pomocou pilníka a špeciálnu fóliu na odstránenie gél laku. Nevyhnutný je taktiež odstraňovač gél laku - soak off remover alebo kozmetický acetón.

Hodnotenie zákazníkov

Aspira.sk na heureke