-20% na ozdoby! Štartovacie sady od 35,96 € viac

 1. KROK: Dezinfikujeme vlastné ruky aj ruky zákazníčky. Pomarančovým drievkom zatlačíme nechtovú kožičku. (Pred zatlačením kožičky môžeme na jej zmäkčenie použiť - Odstraňovač nechtovej kožičky).

 

2. KROK: Pilníkom opilujeme prírodné nechty.

 

3. KROK: Jemnejšou stranou pilníka zľahka prebrúsime (zmatníme) povrch celého nechta. Štetcom alebo kefkou na nechty odstránime prach po opilovaní.

 

4. KROK: Vyberieme správne tipy na nechty. Šírka tipu sa musí zhodovať so šírkou nechta.

 

5. KROK: Nalepíme tipy - lepíme takým spôsobom, aby sme nevytvorili vzduchovú bublinu pod tipom. Lepidlo nanášame na čast umelého nechtu so zarážkou. Necht pritlačíme a pridržíme pár sekúnd.

 

6. KROK: Skrátime tipy gilotínou do požadovanej dĺžky.

 

7. KROK: Pilníkom opilujeme a zmatníme povrch tipov. Opilujeme prechod medzi tipom a prírodným nechtom, prechod treba zbrúsit do stratena. Dávame pozor, aby sme príliš nezbrúsili prirodzené nechty. Pre jemnejšie prebrúsenie použijeme blok na nechty. Štetcom alebo kefkou na nechty odstránime prach po opilovaní. Nechty pretrieme cleanerom. Na prírodnú časť nechta nanesieme primer. Primer slúži na lepšie prilnutie gélu, gélové nechty tak vydržia dlhšie.

 

8. KROK: Po nanesení primera nanášame tenkú vrstvu gélu Base One Clear na celý necht. Gél nanášame plochým štetcom. Dávame pozor aby nezatiekol k nechtovej kožicke. Ak sa tak stane, pomarančovým drievkom prejdeme líniu okolo nechtovej kožičky, takto gél odstránime.

 

9. KROK: Gél vytvrdíme v UV lampe 120 sec. Pri tvrdnutí gélov sa na ich povrchu vytvára lepkavá vrstva, ktorá vyzerá ako nevytvrdnutý UV gél. Je to výpotok.

 

10. KROK: Nanášame druhú hrubšiu vrstvu gélu Base One Clear na celý necht. Tvarujeme tzv. C oblúk. Gél nanášame plochým štetcom. Na stred nechta nanesieme väčšie množstvo gélu, gél rozotrierame do strán. V strede nechta ostane naväčšia vrstva uv gélu. Necht je vytvarovaný do oblúčika, vytvorí sa akoby písmeno C, tv. C oblúk. Nechty sú potom pružnejsie, pevnejšie, odolnejšie voči nárazom.

 

11. KROK: Gél vytvrdíme v UV lampe 120 sec. Pri tvrdnutí gélov sa na ich povrchu vytvára lepkavá vrstva, ktorá vyzerá ako nevytvrdnutý UV gél. Je to výpotok. Túto vrstvu zotrieme buničinou a čističom gélu - cleanerom.

 

12. KROK: Ak sú na nechte nerovnosti, prebrúsime ich pilníkom tak, aby sme zachovali tzv. C-oblúk v strede nechta. Pilníkom nechty prebrúsime do konečného tvaru. Blokom na nechty vyhladíme nerovnosti na povrchu nechtov. Nechty pretrieme buničinou s cleanerom.

 

12. KROK: Na nechty nesieme gél Base One Clear alebo Base One Finish. Vytvrdíme v UV lampe 120 sekúnd.

Ďalšie návody nájdete na našom blogu.

Hodnotenie zákazníkov

Aspira.sk na heureke