EXTRA ZĽAVY na elektrické prístroje, kufríky, nadstavce - TU

Vaše objednávky si môžete vyzdvihnúť na akomkoľvek odbernom mieste spoločnosti Packeta (Zásielkovňa). Odberné miesta pre osobný odber sa nachádzajú takmer v každom meste. Packeta aktuálne ponúka viac ako 1100 výdajných miest a viac ako 1000 Z-BOXov pre osobný odber.

Nájdite si Vaše najbližšie miesto pre osobný odber

Načítání: seznam poboček osobního odběru

Čo je Packeta?

Packeta je združenie rôznych obchodov, trafik, benzínových púmp a dep, kde má Packeta dohodnutú spoluprácu o vydávaní zásielok. Zásielku si môžete nechať doručiť do jedného z výdajných miest alebo do Z-BOXu. Zásielku si tak môžete vyzdvihnúť vo svojom blízkom okolí.

Cena poštovného len 2 Eur

Balíček je doručený na Vami zvolené odberné miesto, kde si ho môžete osobne prevziať a tovar si pred zaplatením prehliadnuť.

Doprava zdarma od 40 EUR

Aké sú najväčšie výhody pri využití Packety?

  • Nízká cena poštovného
  • V prípade nákupu z nášho e-shopu si môžete zásielku pred zaplatením rozbaliť a skontrolovať jej obsah.

Doručenie zásielky na vami zvolené výdajné miesto:

Po doručení zásielky na vami zvolené výdajné miesto vám príde SMS a e-mail s heslom. Od tejto chvíle si ju môžete kedykoľvek do 7 dní vyzdvihnúť na vami zvolenom výdajnom mieste.

Štandardná doba uloženia zásielky je 7 dní. Ak nestíhate zásielku vyzdvihnúť, je možné ju nechať predĺžiť až na 21 dní.

Doručenie zásielky do Z-BOXu. Čo je Z-BOX?

Z-BOX je samoobslužné výdajné miesto, ktoré je otvorené 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Zásielku si tu vyzdvihnete bezkontaktne, a to pokojne aj uprostred noci. Z-BOX otvoríte prostredníctvom mobilnej aplikácie Packeta.

Počkajte na informáciu, že kuriér doručil zásielku do zvoleného Z-BOXu. Na vašom mobile zapnite aplikáciu Packeta, GPS a bluetooth a schránka sa sama automaticky otvorí, zásielka je v tomto okamihu vaša! Na vyzdvihnutie máte 2 kalendárne dni s možnosťou predĺženia o 1 deň.

Ako spoznáte pobočku Packeta?

Všetky pobočky sú označené logom Packeta v podobe nálepiek vo výkladoch, prípadne i vlajkami s logom.

Označení zásilkovnyOznačení zásilkovny

Hodnotenie zákazníkov

Aspira.sk na heureke