Zimný výpredaj  viac>>

Trend: Vianočné nechty,  dizajn nechtov na zimu

Trend: Vianočné nechty, dizajn nechtov na zimu

Hľadáte inšpiráciu na Vianoce alebo pre zimný dizajn nechtov? Aké farby a vzory sú aktuálne IN? Nedá sa poprieť, že červená farba je skutočne jednou z najobľúbenejších v tomto období. Ale fantastická vianočná manikúra sa dá urobiť aj v iných farbách. Pozrite sa na galériu najobľúbenejších kombinácií.


Farba roka 2023: Viva Magenta vo svete nechtov

Farba roka 2023: Viva Magenta vo svete nechtov

Poznáme farbu roka 2023. Je ňou silná a povzbudzujúca farba Viva Magenta 18-750. Farba roka ovplyvňuje trend vo svete módy, líčena, interiéru ale aj trend vo svete nechtov. Odtieň Viva Magenta vychádza z rodiny červených odtieňov, ktorý dopĺňajú ružovo-fialové tóny. Je to žiarivý karmínový červený odtień, ktorý predstavuje rovnováhu medzi teplým a chladným tónom.


Nechty na jeseň 2022

Nechty na jeseň 2022

Ste si neisté a neviete aká farba je trendom tohtoročnej jesene? Prezradíme vám aké farby sú aktuálne IN. Jedným z najhorúcejších trendov v nechtovom dizajne sú v súčasnosti "čokoládové nechty". Určite siahnite po čokoládovo hnedej farbe. Vzhľadom k tomu, že najčastejšia farba čokolády je hnedá, stáva sa ideálnou voľnou na jeseň. Takéto nechty môžete urobiť elegantným a tiež trochu bláznivejším spôsobom. Nechty s touto farbou vám bude závidieť každá žena. 


Kolekcia gél lakov Dusty Rose

Kolekcia gél lakov Dusty Rose

Značka Claresa predstavila novú kolekciu gél lakov Dusty Rose, ktorá bola vytvorená pre ženy oceňujúce eleganciu a prirodzenú krásu. Ide o kombináciu vznešenej béžovej, zmyselnej červenej a elegantných odtieňov ružovej. Vkusná a dokonale zložená paleta farieb vám umožní vytvoriť nádhernú manikúru ideálnu na každú príležitosť.

Pocíťte silu, eleganciu a krásu uzavretú vo fľaštičkách gél lakov na nechty z najnovšej kolekcie Dusty Rose. Užite si krásnu a odolnú manikúru!


Akvarelové farby na nechty - inšpirácia

Akvarelové farby na nechty - inšpirácia

Aj tá najklasickejšia manikúra hoci krásna, môže niekedy nudiť. V tomto prípade vyskúšajte akvarelové farby. Akvarelové farby sú jedným z najnovších trendov manikúry v posledných rokoch. Môžeme zaručiť, že sa im potešia aj tie najnáročnejšie milovníčky nechtov. Zdobenie s akvarelovými farbami vyzerá veľmi efektne a dá sa vyrobiť za pár sekúnd! Zdá sa vám to neuveriteľné?


Nálepky a vodolepky na nechty – ako urobiť rýchlu a efektívnu manikúru

Nálepky a vodolepky na nechty – ako urobiť rýchlu a efektívnu manikúru

Nálepky a vodolepky na nechty sú skvelým riešením ako dosiahnuť jednoduché a zároveň efektné zdobenie. Každá manikúra sa vďaka nim stane ešte veľkolepejšou a originálnejšou. Ak máte prehľad o najhorúcejších trendoch tejto sezóny, určite ste si všimli, že nálepky na nechty sú hitom manikúry. Vôbec nás to neprekvapuje – nielenže skvele vyzerajú, ale aj ľahko sa aplikujú.


Modré nechty najmódnejšie nechty na jar a leto

Modré nechty najmódnejšie nechty na jar a leto

Rozmýšľate pred vykonaním gél lak manikúry, akú farbu budete nosiť najbližšie týždne? Toto je nepochybne dôležité rozhodnutie. Farba nechtov dopĺňa každodenný outfit a upravené nechty sú výkladnou skriňou každej ženy. Podľa trendov vo svete módy je modrá farba jednoznačným hitom sezóny jar a leto 2022. Modrá farba je studená farba spojená s oblohou, morom a vodou, preto budú modré nechty perfektnou voľbou pre nadchádzajúce horúce dni.


Pedikúra - gél lak na nohách - ako na to

Pedikúra - gél lak na nohách - ako na to

Ako pripraviť nohy na leto? Ako urobiť pedikúru s gél lakom? Toto je skutočne veľmi aktuálna otázka. Pripravili sme pre vás niekoľko tipov ako pripraviť nohy na leto a získať efekt dokonalej pedikúry. Ak ich budete dodržiavať, čoskoro si budete môcť užívať hladké a krásne nohy!

Oveľa trvácnejšia než lakovanie nechtov na nohách klasickým lakom bude gél lak pedikúra.  V súčasnosti sú najmódnejšie farby na nechtoch ako jemné, tak aj veľmi výrazné farby. Jedno je isté – vyberte si farbu, v ktorej sa budete cítiť dobre. Leto a čas dovoleniek sa blíži, takže sa môžete vyblázniť.


Neónové nechty - stavte na neónové gél laky

Neónové nechty - stavte na neónové gél laky

Intenzívne farby gél lakov sú jedným z popredných trendov tejto sezóny. Ešte ste neónkam nepodľahli? Určite otestujte pestré neónové farby gél lakov na svojich nechtoch. Presvedčte sa sami, že neónové nechty vyzerajú skvele v mnohých rôznych verziách a že každá žena nájde svoj spôsob aplikácie týchto farieb.


Veľká noc na nechtoch - inšpirácia

Veľká noc na nechtoch - inšpirácia

Hľadáte inšpiráciu na originálne veľkonočné nechty? Manikúra na Veľkú noc by mala zdôrazniť nielen slávnostný charakter tejto príležitosti, ale aj symbolický vstup do jarného obdobia.

VIAC

Hodnotenie zákazníkov

Aspira.sk na heureke