Neónové nechty - stavte na neónové gél laky

Neónové nechty - stavte na neónové gél laky

Intenzívne farby gél lakov sú jedným z popredných trendov tejto sezóny. Ešte ste neónkam nepodľahli? Určite otestujte pestré neónové farby gél lakov na svojich nechtoch. Presvedčte sa sami, že neónové nechty vyzerajú skvele v mnohých rôznych verziách a že každá žena nájde svoj spôsob aplikácie týchto farieb


Veľká noc na nechtoch - inšpirácia

Veľká noc na nechtoch - inšpirácia

Hľadáte inšpiráciu na originálne veľkonočné nechty? Manikúra na Veľkú noc by mala zdôrazniť nielen slávnostný charakter tejto príležitosti, ale aj symbolický vstup do jarného obdobia.


Jarné nechty - aktuálne trendy

Jarné nechty - aktuálne trendy

Väčšine ľudí chýbajú teplejšie dni a na konci zimy sa už nevedia dočkať jarnej sezóny – sezóny, kedy všetko ožije! Teplejšie dni pre milovníčky manikúry znamenajú aj jarné zdobenie nechtov. Čo bude tejto sezóne kraľovať? Aké farby sú najlepšie ako základ pre jarný nail art?


Claresa Rubber Base 9, Red 406, Black 900

Valentínska manikúra - inšpiráca

Inšpirácie na valentínske nechty. Zamilujte sa do našich 20 najlepších návrhov na Valentína a vytvorte si svoju jedinečnú valentínsku manikúru ešte dnes! 


Farba roka 2022 - Very Peri

Farba roka 2022 - Very Peri

Inštitút Pantone zvolil ako každý rok farbu, ktorá bude udávať trendy. Pre rok 2022 predstavila spoločnosť Pantone farbu s názvom Very Peri.

PANTONE 17-3938 Very Peri je odtieň, ktorý vznikol zmiešaním modrých a červených podtónov vo fialovej farbe. Po prvýkrát je farba roka úplne nová a vytvorená špeciálne pre túto príležitosť.


Čierno-biele gélové nechty - Galéria nechtov

Čierno-biele gélové nechty - Galéria nechtov

Nesmrteľná čierno-biela klasika. Kombinácia čierno-bielej nestráca popularitu ani v nechtovom dizajne. Kombinácia bielo čiernych nechtov sa hodí takmer ku všetkým outfitom.

Čierne a biele laky sú ako kuchynské roboty medzi farbami lakov na nechty - multifunkčné! Osvedčia sa v rôznych situáciách a v rôznych štýloch


Červené gélové nechty - galéria

Červené gélové nechty - galéria

Červená je farbou silných emócií, pulzujúcej energie a vzrušenia. Červený UV gél alebo červený gél lak nesmie chýbať vo výbave žiadnej dámy rovnako ako červený rúž.


Najkrajšie vianočné nechty

Najkrajšie vianočné nechty

Vianoce sú jedným z najčarovnejších období v roku. Toto je čas, na ktorý čakáme s radosťou a vzrušením.

Dnes sa zameriame na vianočné nechty. Ako by mali vyzerať? Čo je v súčasnosti módne?


Červené nechty

Červené nechty

V našej kultúre je tiež považovaná za farbu lásky a vznešenej sily. Mnohé štúdie potvrdili, že dámy v červenom sú pre mužov atraktívnejšie a prebúdzajú v nich impulz dobíjania.


Ombre nechty

Ombre nechty

Trend ombre je v móde mimoriadne obľúbený - využívajú ho kaderníci, odevní dizajnéri a samozrejme aj manikérky. Ombré efekt na nechtoch je určite stále v móde! Ktoré verzie sú obzvlášť horúce? A v akých situáciách budú fungovať najlepšie?

VIAC

Hodnotenie zákazníkov

Aspira.sk na heureke