CENOVÁ BOMBA na štartovacie sady a ozdoby - TU

Veľmi ľahké a efektívne zdobenie, ktoré zvládne každý. Glitter Mermaid sú ozdoby na nechty s malými ale viditeľnými časticami. Majú nádherný odlesk, ktorý ešte viac vynikne na svetle. Navyše tieto ozdoby menia farbu pod UV svetlom! Napríklad Glitter Mermaid 01 je pri dennom svetle v svetlých tónoch, pod UV svetlom sa mení na modro. Mermaid 10 je pri dennom svetle v ružovom prevedení, pod UV svetlom vo fialovej farbe...

Nechty zdobíme rovnakým spôsobom ako pri Freeze Effect - test glitrové prášky Freeze Effect. Ale môžeme ich aplikovať aj vtieraním, ako leštiace prášky. V tomto prípade nám vznikne rozdielny efekt.

 Použité produkty:

Gél lak na nechty - môže byť použitý akýkoľvek farebný gél lak, alebo gél

Glitter Mermaid - ozdoby na nechty

UV Top Coat  - vrchná vrstva

Kefka - na odstránenie prebytočných ozdôb

Ako ozdobiť nechty ozdobami Glitter Mermaid:

1. Na nechty nanesieme farebný gél lak podľa vlastného výberu a vytvrdíme v lampe. Po vytvrdení v lampe nanesieme na nechty Top Coat. My sme pri testovaní použili bezvýpotkový Dry Top Coat. Top Coat nevytvrdzujeme!! 

2. Do nevytvrdeného lesku vsypeme Mermaid Gliter, tak aby bol pokrytý celý povrch nechta a následne necháme vytvrdiť v UV lampe / LED lampe - ( 120 sek / 60 sek ).

Glitter Mermaid - kúpite tu

3. Po vytvrdení v lampe je dôležité oprášiť prebytočný mermaid prášok jemnou kefku. Po tomto kroku môžeme toto zdobenie nechať tak, bez toho aby sme ho zafixovali top coatom. Avšak bez použitia vrchného lesku sa môže zdobenie ľahko zničiť. Preto je dôležité po oprášení, toto zdobenie zafixovať vrchným leskom - Top Coatom. Top Coat necháme vytvrdiť v lampe, na čas ktorý uvádza výrobca.

Top Coat - kúpite tu

Odporúčame nanášať pod ozdoby farebné gély alebo gél laky v podobných odtieňoch. Napríklad pod Glitter Mermaid č.10 ružový, ružovo-fialový gél lak, ...

Výsledok - ozdoby pri dennom svetle:

Ozdoby, ktoré menia farbu pod UV svetlom.

Hodnotenie zákazníkov

Aspira.sk na heureke