CENOVÁ BOMBA na štartovacie sady a ozdoby - TU

Dodajte nechtom nádych luxusu, vyskúšajte zlatý efekt na nechty.

 Vintage Gold Effect Powder je zlatý leštiaci prášok na nechty, pomocou ktorého vytvoríte zlatý mirror efekt na nechtoch.

Pozrite si náš fotopostup ako sa s týmto práškom pracuje.

 Použité produkty:

Gél lak Flexy 60 - čierny gél lak - môže byť použitý čierny gél, alebo čierny gél lak

Vintage Gold Powder  - zlatý leštiaci prášok

The Garden of Colour Dry Top  - bezvýpotkový finish gél (top coat no wipe)

Aplikátor na leštiace prášky

Kefka - na odstránenie prebytočného prachu

 Zlatý efekt na nechty Vintage Gold Effect Powder - návod:

1. Na necht si nanesieme podkladovú čiernu farbu - čierny gél alebo čierny gél lak v dvoch vrstvách. Každú necháme vytvrdiť v lampe osobitne. My sme použili gél lak FLEXY č. 60.

2. Na vytvrdený čierny podklad nanesieme vrstvu bezvýpotkového finish gélu The Garden of Colour Dry Top (alebo Silcare Perfect Sealer). Aplikujeme tenkú vrstvu finish gélu, vložíme do UV alebo LED lampy na polovičný čas ktorý uvádza výrobca daného finish-u. V rozmedzí 60 - 120 sekúnd v UV lampe, 15 - 30 sekúnd v LED lampe. Pri našom testovaní sme použili 48W UV/LED lampu a The Garden of Colour Dry Top, ktorý sme vytvrdzovali 15 sekúnd.

3. Pre správne dosiahnutie je potrebné nechtíky vytiahnuť presne pri dosiahnutí polovičného času. Následne za pomoci aplikátorov na leštiace prášky nanášame v malom množstve pigmentový prášok. Trením za pomoci aplikátora vleštíme produkt do naneseného finishu. Je veľmi dôležité pokryť aj boky, okraje nechta. Efekt je hotový keď na povrchu nechta neostane žiaden prebytočný produkt a necht je celý pokrytý leštiacim práškom. V prípade potreby prebytočný prášok oprášime veľmi jemnou kefkou.

4. Následne nanesieme záverečnú vrstvu finish gélu na celý povrch nechta, nanášame ho dôkladne aj na okraje nechtíka. Túto vrstvu finishu necháme vytvrdiť na celý čas, ktorý je potrebný na riadne vytvrdenie gélu. My sme opäť použili bezvýpotkový Top Coat - The Garden of Colour Dry Top.

 Hotovo :-)

Hodnotenie zákazníkov

Aspira.sk na heureke