CENOVÁ BOMBA na štartovacie sady a ozdoby - TU

Čiernobiele nechty

Hľadáte nápad ako ozdobiť vaše gélové nechty a pritom použiť len 2 základné farby? Pripravili sme si pre vás galériu gélových nechtov v bielo čiernom prevedení. Postačí vám len biely uv gél, napríklad ten čo máte v štartovacej sade a čierny gél na nechty. Alebo použiť biely a čierny gél lak na nechty, ktoré sú veľmi populárne.

Ponuka gél lakov - TU

Nesmrteľná čierno-biela klasika. Kombinácia čierno-bielej nestráca popularitu ani v nechtovom dizajne. Kombinácia bielo čiernych nechtov sa hodí takmer ku všetkým outfitom. Nebojte sa pustiť uzdu svojej fantázie a pustite sa do netradičných vzorov. Výsledok bude perfektný.

Čierne a biele gél laky

Čierne a biele laky sú ako kuchynské roboty medzi farbami lakov na nechty - multifunkčné! Osvedčia sa v rôznych situáciách a v rôznych štýloch, dávajú aj široké možnosti zdobenia. Množstvo spôsobov ich nosenia umožňuje zladiť čierne či biele hybridné laky nielen k rôznym štýlom, ale dokonca aj k osobnostiam.

Svoje čierno-biele nechtíky môžete dozdobiť napríklad kryštálikmi. Na zdobenie nechtov sa najčastejšie používajú zdobiace perá alebo zdobiace štetce. Pri použití matného Top Coatu dosiahnete matný efekt na nechtoch, ktorý perfektne ladí s lesklým Top Coatom, alebo lesklými ozdobami.

Pozriete sa teda do našej galérie čierno-bielych gélových nechtov.

Hodnotenie zákazníkov

Aspira.sk na heureke