CENOVÁ BOMBA na štartovacie sady a ozdoby - TU

Nálepky a vodolepky na nechty sú skvelým riešením ako dosiahnuť jednoduché a zároveň efektné zdobenie. Každá manikúra sa vďaka nim stane ešte veľkolepejšou a originálnejšou. Ak máte prehľad o najhorúcejších trendoch tejto sezóny, určite ste si všimli, že nálepky na nechty sú hitom manikúry. Vôbec nás to neprekvapuje – nielenže skvele vyzerajú, ale aj ľahko sa aplikujú.

Samolepiace alebo vodné nálepky - ktoré si vybrať?

Nálepky na nechty sa delia na samolepiace (klasické samolepky) a nálepky na vodnej báze. Aplikácia samolepiek je taká jednoduchá, že ju bez problémov zvládne aj človek, ktorý nemá s nechtovým stylingom žiadne skúsenosti. V prípade vodolepiek je naopak proces nanášania o niečo zložitejší, no - hneď zdôraznime - stále naozaj jednoduchý! Znamená to, že profesionáli používajú väčšinou na vodolepky a začiatočníci väčšinou samolepiace nálepky? Vôbec nie! Pre väčšinu milovníkov nechtov je najdôležitejší dizajn a tvar nálepky na nechty.

Samolepiace nálepky na nechty - aplikácia

Existuje nejaký menej komplikovaný spôsob zdobenia nechtov a takto efektný ako zdobenie nechtov samolepkami? Určite nie :) Samolepky na nechty môžete zvoliť tenké alebo vystupujúce 3D či 5D nálepky, ktoré vám umožnia dosiahnuť na nechtoch viacrozmerný efekt.

Postup aplikácie samolepiacich nálepok na nechty:

  1. Ak si chcete nalepiť na nechty samolepiacu nálepku, začnite tým, že ju odlepíte z listu. Na to môžete použiť pinzetu alebo pomarančové drievko.
  2. V prípade potreby - vzor trochu orežte, aby ste ho vedeli na necht dokonale umiestniť.
  3. Potom nalepte nálepku tam, kde ju chcete umiestniť. Nezabúdajte, že nechty by mali byť suché (ak ste sa rozhodli použiť tradičný lak na nechty) alebo vyčistené čističom - cleanerom (v prípade gél lak manikúry).
  4. Nakoniec pridajte jednu alebo dve vrstvy vrchného laku a vaša manikúra je hotová!

Podrobný video postup s popisom >>TU<<

Vodné nálepky na nechty - aplikácia

Ak sa rozhodnete použiť na nechty vodné nálepky (vodolepky), proces ich nanášania je rovnako jednoduchý, len o niečo náročnejší ako pri samolepiacich nálepkách.

  1. Pred aplikáciou nálepky je najdôležitejšie ju navlhčiť alebo ponoriť na pár sekúnd do vody.
  2. Počkajte chvíľu, kým sa nálepka nasiakne vodou.
  3. Potom nálepku odlepte z papiera a môžete pristúpiť k nanášaniu nálepky na nechty. Pred aplikáciou vodolepky na nechty, by mali byť nechty suché (ak ste sa rozhodli použiť tradičný lak na nechty) alebo vyčistené čističom - cleanerom (v prípade gél lak manikúry).
  4. Posledným krokom je prelakovať nechty vrchným top coat-om, rovnako ako v predchádzajúcom postupe.

Jednoduché nie? A aké efektívne!

 

Podrobný video postup s popisom >>TU<<

Ktoré nálepky na nechty sú vhodné na leto?

V lete ale aj v jari je najlepšie zvoliť kvetinové a všeobecne botanické nálepky na nechty. Obľúbené sú vzory paprade, zelené listy, flamingo (plameniak), nálepky s motívom ovocia. Všetky tieto vzory vám dokonale pripomenú ročné obdobie a navyše osviežia každú manikúru. Skvelou voľbou sú taktiež rôzne abstraktné vzory a nálepky v čiernej farbe.

Nálepky na nechty sú dokonalé pre rýchlu a originálnu manikúru

Chcete originálnu manikúru, no nemáte na ňu veľa času? Styling s nálepkami na echty bude zásahom do čierneho! Vďaka nálepkám či už vodovým alebo samolepiacim bude každá manikúra ešte veľkolepejšia a rozkošnejšia!

V našom internetovom obchode Aspira.sk nájdete široký sortiment nálepiek na nechty – na vodnej báze aj samolepiacich.

Prajeme vám príjemné nakupovanie!

Hodnotenie zákazníkov

Aspira.sk na heureke