CENOVÁ BOMBA na štartovacie sady a ozdoby - TU

Intenzívne farby gél lakov sú jedným z popredných trendov tejto sezóny. Ešte ste neónkam nepodľahli? Určite otestujte pestré neónové farby gél lakov na svojich nechtoch. Presvedčte sa sami, že neónové gélové nechty vyzerajú skvele v mnohých rôznych verziách a že každá žena nájde svoj spôsob aplikácie týchto farieb.

Odporúčame tieto najmódnejšie kolekcie neónový gél lakov:

Neónové gélové nechty - pre koho sú vhodné?

Môžu len odvážne ženy nosiť neónovú manikúru? Hodia sa iba k extravagantnému oblečeniu, na párty, diskotéku či na dovolenku? Ak si to myslíte, pokúsime sa vám dokázať, že intenzívne farby gél lakov sa dajú nakombinovať aj k decentnejšiemu oblečeniu a na rôzne príležitosti. Všetko záleží na tom, ako ich ukážete vo svojej manikúre. Máte radi originálnu manikúru? Alebo možno dávate prednosť klasickejšej manikúre? Neónové nechty sa hodia kedykoľvek a kdekoľvek – aj do práce (samozrejme, pokiaľ nemáte obmedzujúci dress code).

Niekoľko spôsobov pre neónovú manikúru

Dnes sme sa rozhodli popísať niekoľko spôsobov manikúry pomocou intenzívnych farieb gél lakov. Výrazná ružová, žltá, oranžová alebo zelená? Vyberte si svoju obľúbenú farbu (alebo aj niekoľko) a uvidíte, čo s ňou dokážete vykúzliť!

1. Neónové nechty: klasické a zároveň originálne

Nemáte radi ozdoby a určite preferujete tradičnú minikúru, no zároveň by ste sa chceli vyblázniť s neónovými gél lakmi? Vyskúšajte tento spôsob manikúry s pestrými farbami gél lakov. Jednoduchšie to už ani nemôže byť.

Urobte si styling ako vždy, len nahraďte svoju „štandardnú“ farbu niektorou z top neónových farieb. Banálne, však? A aké originálne! Verte, že v takejto hybridnej manikúre nezostanete bez povšimnutia! Toto je ideálny spôsob pre dovolenkový styling – nemusíte ani nikam chodiť, aby ste sa cítili v takej neónovej manikúre ako v trópoch!

2. Francúzska manikúra s neónovými špičkami

Intenzívne farby gél lakov môžete zakomponovať do francúzskej manikúru. Špičky nechtov nemusia byť vždy biele, však? Bielu farbu môžete nahradiť neónovou farbou - alebo aj niekoľkými, na každom nechte inú! Rovnako ako v prípade prvej metódy, ani tu sa styling nelíši od tradičného - stačí zmeniť farbu. Ako vidíte, ide o ďalšiu jednoduchú neónovú manikúru, ktorej najväčšou výhodou je, že ju môžete nosiť aj do práce. Všetko vďaka tomu, že intenzívne farby nie sú na prvý pohľad jasne viditeľné.

3. Neónový nail art: pre tých odvážnejších

Neónový nail art je našou ďalšou ponukou. Tu vás môže obmedzovať len vaša fantázia. Vykúzlite všetko, čo vám hrá na duši, pomocou neónových gél lakov. V súčasnosti dominujú palmy, paprade, kvety, geometrické aztécke tvary, zvieracie a ovocné vzory. Toto sú však len naše návrhy, nemusíte sa nimi vôbec obmedzovať.

4. Neónové ombre: keď chcete vyniknúť

Horizontálne alebo vertikálne? Ombré vyrobené hubkou alebo štetcom? Neónové ombre v každej podobe je mimoriadne módne a maximálne originálne! Farebné tieňovanie na nechtoch vyzerá úplne fantasticky a je v trende už mnoho sezón. Aj keď proces výroby neónového ombre nie je príliš jednoduchý, túto techniku ​​​​po riadnom tréningu a samozrejme s vynikajúcimi výrobkami s vysokou pigmentáciou zvládnu aj začínajúce milovníčky nechtov. Koniec koncov, tréning robí majstra!

Aké farby vyzerajú najlepšie s týmto typom stylingu? Napríklad neónové zelené a žlté alebo oranžové a ružové sa k sebe dokonale hodia. Každopádne oplatí sa vyskúšať zakaždým inú farebnú kombináciu. Garantujeme vám, že konečný výsledok bude elektrizujúci a poteší nielen vás, ale aj všetkých naokolo!

Túto sezónu musíte neónové nechty vyskúšať!

Už ste presvedčení o neónovej gél lak manikúre? Dúfame, že vás jeden z našich návrhov inšpiroval k vytvoreniu manikúry s použitím intenzívnych farieb gél lakov. Oplatí sa ich vyskúšať nielen preto, že sú módne, ale predovšetkým pre fantastický efekt, ktorý vašim nechtom dodajú. Neónové ombre, extra zdobenie alebo možno francúzske? Bez ohľadu na vaše rozhodnutie sme si istí, že budete spokojní! Neóny vládnu!

Hodnotenie zákazníkov

Aspira.sk na heureke