CENOVÁ BOMBA na štartovacie sady a ozdoby - TU

Trend ombre je v móde mimoriadne obľúbený - využívajú ho kaderníci, odevní dizajnéri a samozrejme aj manikérky. Ombré efekt na nechtoch je určite stále v móde!  Ktoré verzie sú obzvlášť horúce? A v akých situáciách budú fungovať najlepšie?

Ombre nechty v odtieňoch béžovej, ružovej a bielej

Ombre efekt na nechtoch s použitím béžovej, ružovej a bielej farby je top stylingom nielen pre nevesty. Jemné prechody medzi farbami, odkazujúce na odtiene svadobných šiat, skvele dopĺňajú moderné svadobné štylizácie. Biele a ružové alebo biele a béžové ombre nechty sú tiež skvelou voľbou pre svetlé, čipkované šaty a dokonca aj biele blúzky v kombinácii s džínsami - vyzerá to úžasne. Dokonalá kombinácia, ktorá sa bude hodiť ako v práci, tak na každý deň, ako aj na slávnostné príležitosti. Takéto svetlé ombre nechty sa určite oplatí otestovať!

Na vytvorenie ombré nechtov budete potrebovať zdobiaci štetec, ombré hubku, aplikátor alebo štetec.

Letné ombre nechty biele Biele / ružové ombre gélové nechty 

Ombre nechty v pastelových farbách

Pastelky sú vždy dobrým a bezpečným nápadom na ombre nechty. Elegantné, klasické a zároveň krásne a efektné. Na spestrenie tohto typu nechtového stylingu môžete zvoliť svoju menej obľúbenú pastelovú farbu, alebo pastelové ombre doplniť o ďalšie efekty - napr. niekoľko jemných zirkónov alebo lesklé trblietky na jednom či dvoch nechtoch.

Farebné ombre nechty

Šťavnaté farby - ombre v letných farbách

Letnej sezóne na nechtoch rozhodne kraľujú intenzívne, jasné farby, ktoré môžeme doplniť ombré efektom. Kombinácia šťavnatej oranžovej s výraznou modrou alebo slnečnej žltej s jasnou ružovou - sú rôzne kombinácie, ktoré sa budú skvele hodiť k letným šatám, úzkym, farebným topom, šortkám a predovšetkým k dovolenkovému opáleniu. Nebojte sa siahnuť aj po trblietavých lakoch. V lete sa oplatí použiť takúto pestrú kombináciu farieb na nechty aspoň raz.

Letné ombre nechty Letné ombre gélové nechty

Pripravené na jeseň – ombre nechty v tmavších farbách

Ombre nechty sú často spájané s letom. Nemusíte sa ho vzávať. Skvele poslúži aj na jeseň v iných tónoch. Na jeseň sa oplatí zvoliť ombre na nechty vo fialových, červených alebo vínových tónoch. Nič nepokazíte nude odtieňmi. Skvele sa bude hodiť k hrubším svetrom a pleteným šatám. Ombre na nechtoch sa dá úspešne nosiť po celý rok.

Tmavé ombre nechty Červené ombre nechty 

Dúhové ombre

Ak je ťažké rozhodnúť sa pre jednu alebo dve farby, ktoré použijete pri vytváraní ombre na nechtoch, môžete si ... dopriať na nechtoch celú dúhu! Plná paleta striedajúcich sa farieb určite urobí dojem. Bude si to vyžadovať veľa sústredenia a práce manikérky, no tento prínos určite ocení mnohými komplimentmi. Dúhové ombre na nechtoch oživí aj ten najvšednejší styling.

Matné ombre

Niečo, čo určite upúta vašu pozornosť, je trochu iný prístup ku klasickej manikúre s použitím matného ombre. Aj pri použití intenzívnejších farieb na nechtoch vďaka matnému efektu, tento farebný styling nadobudne tlmenejší, elegantnejší charakter. Matné ombre nechty budú ako stvorené pre ženy, ktoré sa chcú s nechtami trochu vyblázniť, no napriek tomu potrebujú z rôznych dôvodov vyzerať elegantnejšie.

Matné ombre modré gélové nechty Ombre nechty so srdiečkom

Netradičné ombre nechty

Pri premýšľaní nad stylingom pomocou ombre efektu na nechtoch si predstavujeme skôr plynulé prechody medzi farbami na jednotlivých nechtoch. Medzitým sa s efektom ombre môže zaobchádzať úplne inak - na nasledujúcich nechtoch sa môžu urobiť gél lakmi postupné stupne gradientu, napríklad tmavšie na palci a pohybujúce sa k najsvetlejšiemu na najmenšom prste. Toto je dosť nezvyčajná a veľmi zaujímavá možnosť. Ženy, ktoré majú radi neštandardný dizajn nechtov, by mali určite vyskúšať túto verziu ombre!

Modré ombre nechty Farebné ombre nechty

Hodnotenie zákazníkov

Aspira.sk na heureke