CENOVÁ BOMBA na štartovacie sady a ozdoby - TU

Blíži sa Halloween – sviatok, ktorý sa dnes oslavuje po celom svete. Mnoho ľudí sa v tento deň prezlečie za bosorky, tekvice či kostlivca a zúčastňuje sa tematických podujatí. Na druhej strane deti často chodia z domu do domu a hlásajú heslo: „trick or treat“! Halloweenske farby sú v mnohých prípadoch kombinované s farbami jesene, preto sú v súčasnosti veľmi trendy.

Ak chcete byť v móde – nielen počas Halloweenu, ale aj každý jesenný deň – určite ich využite pri tvorbe svojich outfitov! Halloweenske farby vyzerajú skvele na oblečení, mejkape a samozrejme aj na nechtovom dizajne! Objavte s nami čaro halloweenskych farieb!

Halloweenske nechty

Aké sú najmódnejšie farby na Halloween? Rovnako ako v móde, aj v manikúre kraľuje niekoľko hlavných farieb. Zahŕňajú rôzne odtiene žltej, oranžovej, červenej, čiernej a tiež hnedej. Čím viac pigmentovaných lakov, tým lepšie.

Nechty by mali byť jasne viditeľné - koniec koncov, to je všetko!

Vo všeobecnosti sa dá povedať, že farbami Halloweenu sú farby tekvíc, krvi, čiernych mačiek, čarodejníc a netopierov. Inými slovami - všetky symboly Halloweenu.

Každopádne, ako sme už spomínali, halloweenske farby sú ako stvorené aj na jeseň. Preto ich pri kúpe takýchto produktov používajte každý deň, pri vytváraní vašej tradičnej manikúry.

Vyberte si farebné gél laky na nechty v Halloweenskych farbách!

Halloween manikúra - inšpirácie

Ako vytvoriť veľkolepú manikúru v halloweenskych farbách? Hľadáte inšpiráciu? Máme pre vás niekoľko návrhov na úpravu nechtov, vďaka ktorým vyniknete na každej halloweenskej párty!

Jednofarebná manikúra s motívom pavučiny

Jednou z možností je na prvý pohľad celkom klasický styling nechtov v oranžovej alebo červenej farbe. Aby to však nebola nuda, oplatí sa manikúru obohatiť o jemné ozdoby, napríklad na jeden prst každej ruky. Čo tak pavučina? Bude to pôsobiť jemne, no zároveň tento provok dotvorí halloweensky look.

Takéto nechty poslúžia rovnako dobre počas večera s kamarátkami, ale aj do práce či školy.

Hodnotenie zákazníkov

Aspira.sk na heureke