CENOVÁ BOMBA na štartovacie sady a ozdoby - TU

V poslednej dobe čelia naše ruky mnohým výzvam. Premenlivé počasie, ktoré ovplyvňuje vysušenie nechtovej kožičky, dezinfekčné prostriedky, ktoré nešetria ani naše ruky, ani nechty. Alebo nesprávne odstránenie gélu či gél laku. Veľmi spilovaná (stenšená) a oslabená nechtová platnička môže byť nielen bolestivá na dotyk, ale má za následok aj štiepenie a lámanie nechtov.

Môžete to však napraviť. Stačí sa postarať o náležitú starostlivosť a zásobiť sa príslušnými výrobkami, ktoré podporia proces rekonštrukcie. Z domácich metód je to napríklad vtieranie kokosového oleja do nechtovej platničky. Alebo produkty napríklad v podobe olejčekov na nechy a nechtovú kožičku, ktoré pomôžu pri regenerácii a dodajú potrebné vitamíny, vďaka ktorým budú nechty krásne, nechtová platnička silná a vyživená.

Vyberte si výživné olejčeky z našej ponuky: Olejčeky na nechty a nechtovú kožičku

Silcare QUIN Dry Oil - suchý olejček na nechty

Regenerujúci suchý olej na nechty QUIN Dry Oil obsahuje vzácne oleje: hroznový olej, olej z broskyňových jadier, sójový olej. Obsahuje taktiež vybrané zmäkčovadlá, ktoré po každom použití poskytujú hodvábny pocit a veľmi rýchlu a účinnú absorbciu. To znamená, že na pokožke nezanechá mastný film.

Suchý olej dokonale hydratuje a vyhladzuje nechty. Taktiež ich chráni pred nepriaznivými vplyvmi vonkajšieho prostredia. Pozitívne vplýva na rast nechtov a chráni ich pred štiepením a lámaním. Veľmi dobre vyživuje a regeneruje nechty, má antibakteriálne a protiplesňové účinky. Je určený aj pre všetkých, ktorí oceňujú veľmi vysokú kvalitu. Iba malé množstvo oleja je potrebné na výživu kutikuly a nechtovej platničky.

Olejček má veľmi príjemnú vôňu, ktorá pripomína pláž, horúce slnko, sladké ovocie a kvetiny.

Suchý olejček Dry Nail Oil - kúpite tu

Silcare olejčeky so štetcom

Olejčeky s obsahom drobných kvetín alebo bez sú bohaté na mandľový a broskyňový olej. Sila prírodných zložiek obsiahnutých v mandľovom oleji je predovšetkým v rade výživných látok: bielkoviny, minerálne soli, vitamíny A, E, D a vitamíny skupiny B, vďaka čomu má olejček zjemňujúce vlastnosti a ľahko sa vstrebáva. Broskyňový olej posilní a urobí nechtovú dosku tvrdšou, čím zabráni lámavosti a štiepeniu nechtov.

Hodnotenie zákazníkov

Aspira.sk na heureke