CENOVÁ BOMBA na štartovacie sady a ozdoby - TU

Poznáme farbu roka 2024 podľa Pantone

Mnohí z vás sa už určite stretli s ikonickým vzorkovníkom farieb Pantone. Toto je skutočná encyklopédia farieb, na ktorej je založený grafický, odevný a interiérový dizajn, a je dosť možné, že vám Pantone pomohol vybrať nové farby pre váš domov.

Inštitút Pantone je súčasťou tejto americkej spoločnosti. Jej odborníci už po 25-krát vyhlásili farbu roka, ktorá bude kraľovať nasledujúcich 12 mesiacov. Výber je diktovaný sledovaním trendov v popkultúre, umení a dizajne a má obrovský vplyv na to, čo vidíme na módnych mólach, výstavách, v kinách a na pultoch obchodov. Do úvahy sa však neberie len sféra umenia a priemyslu, ale aj aktuálne politické a spoločenské dianie. Farba roka má totiž v skutočnosti odrážať atmosféru a emócie, ktoré dané obdobie sprevádzajú.

Peach Fuzz - odtieň starostlivosti, pokoja a porozumenia

Farbou roka 2024 je 13-1023 Peach Fuzz. Broskyňový odtieň, ktorý je kombináciou ružovej a oranžovej. Pripomína nám, aká dôležitá je jemnosť v týchto ťažkých a neistých časoch. Farba dokonale spája históriu a modernu - nájdeme ju v katalógoch módy a interiérového dizajnu zo 70. rokov, ale aj v súčasnom trende cottagecore, teda dievčenských odevoch spojených s prírodou a vidieckou idylkou. Toto spojenie symbolizuje potrebu budovania vzťahov medzi ľuďmi – bez ohľadu na ich rozdiely.

Farba roka 2024 v manikúre

V reakcii na nedávno oznámený verdikt Pantone bol pre vás vytvorený odtieň Claresa Shake 2 - dokonalý broskyňový gél lak, ktorý vám umožní vytvoriť manikúru v súlade s najnovšími trendmi. Ako sa používa?

Jemná ružová s nádychom oranžovej dokonale zapadne do new nude manikúry, ktorá sa v poslednej dobe stala populárnou na TikToku. Upravená nechtová kožtička a precízne aplikovaný nude ružovkastý lak sú návrhom pre fanúšikov nevtieravej elegancie a minimalizmu.

Ďalším riešením, tiež klasickým, no s nádychom originality, bude farebná francúzska manikúra, pri ktorej sú biele končeky nahradené farbou, v tomto prípade broskyňovým Shake 2. Fanúšikovia trblietok môžu byť v pokušení pridať lesklý top – najmä odtiene zlatej nádherne splynú s jemne teplou farbou laku.

A čo vykúzlite s farbou roka 2024 vy?


Hodnotenie zákazníkov

Aspira.sk na heureke