CENOVÁ BOMBA na štartovacie sady a ozdoby - TU

Karbidové frézy patria medzi profesionálmi najčastejšie vyberané frézy. Niet sa čomu čudovať – sú odolné, silné a veľmi všestranné. Frézy vyrobené z karbidu výrazne uľahčujú a urýchľujú prácu stylistov. Vyznačujú sa dlhou životnosťou a odolnosťou voči korózii. Z tohto dôvodu sa určite oplatí mať ich vo svojom salóne.

Ste zvedaví, aké sú ich najdôležitejšie prednosti? Chceli by ste vedieť, do ktorých tvrdokovových fréz sa oplatí investovať? Prečítajte si náš článok a všetko bude jasné.

Karbidové frézy na nechty - výhody

Karbidové frézy sa vyrábajú, ako už názov napovedá z karbidu. Ich materiál a jedinečná štruktúra im dáva množstvo výhod. Spoznajte tie najdôležitejšie z nich.

Sú odolné

Hľadáte frézy, ktoré sa vyznačujú skvelou odolnosťou? Karbidové brúsne frézy určite splnia vaše požiadavky! Aj keď ich plánujete intenzívne používať pri vykonávaní ošetrení pre svojich klientov, budú vám slúžiť dlho! Je možné ich mnohokrát sterilizovať. Často sú označované ako najekonomickejšie frézy a je ťažké s tým nesúhlasiť!

Sú silné

Mnoho ľudí tvrdí, že karbidové frézy sú najsilnejšie zo všetkých typov dostupných na trhu. To je dôležité najmä pre tých nechtových stylistov, ktorí produkty tohto typu intenzívne používajú každý deň. Vďaka tomu, že sú tvrdokovové frézy také silné, tak je práca s nimi pohodlná a rýchla.

Využitie brúsnych nadstavcov

Karbidové frézy možno použiť pri mnohých činnostiach v oblasti manikúry a pedikúry. Sú vhodné na odstránenie gélu, akrylu, polygélu, alebo na pedikúru (napr. odstraňovanie stvrdnutej kože). Okrem toho sa používajú na tvarovanie nechtov. Navyše sa vďaka nim fantasticky spracuje nechtová kožtička. Profesionálni stylisti s nimi pracujú za mokra aj za sucha. V tomto prípade najviac závisí od ich individuálnych preferencií.

Drážky na karbidovej fréze

Štruktúra karbidových fréz je skutočne jedinečná. Karbidové frézy sa vyznačujú unikátnym systémom zárezov. Sú navrhnuté tak, aby sa minimalizovali riziko ich prehriatia. Charakteristické priečne drážky umožňujú rýchle brúsenie povrchu bez rizika prehriatia.

To im umožňuje používať tieto frézy na viac činností a tiež urýchľuje proces manikúry / pedikúry vďaka tomu, že nie je potrebné používať ďalšie príslušenstvo / nástroje (napr. leštičky).

Tvary brúsnych nadstavcov

Karbidové frézy sú dostupné v mnohých tvaroch. Každý z nich má trochu iné uplatnenie. Medzi najobľúbenejšie tvary tvrdokovových fréz patria guľôčky, slzičky, hroty, valce a kužele. Nechtový stylisti aj pedikéri si ich vyberajú pre svoje základné potreby, pretože sú pevné, odolné a všestranné.

Drsnosť / jemnosť brúsnych fréz podľa farby

Brúsne nadstavce sú označené farebným prúžkom, podľa ktorého môžeme ľahko rozlíšiť drsnosť / jemnosť jednotlivých fréz:

  • žltá - super jemná - vhodná na jemné dočistenie kože, pripraví necht na leštenie, môžete s ňou doopraviť gél, akryl
  • červená - jemná - jemná tvrdokovová fréza je vhodná na zbrúsenie napr. gél laku, uv gélu, jemne ošetrí zrohovatenú kožu
  • modrá - stredná - vhodná na zbrúsenie uv gélu, akrylu alebo géllaku, ošetrí zrohovatenú kožu
  • zelená - silná -  vhodná na odstránenie odolných materiálov (na zbrúsenie uv gélu, polygélu a akrylu)
  • čierna - veľmi silná vhodná na odstránenie odolných materiálov (na zbrúsenie uv gélu, polygélu a akrylu)
  • oranžová - extra silná -  vhodná na odstránenie odolných materiálov (na zbrúsenie uv gélu, polygélu a akrylu)
  • ružová - super silná - vhodná na odstránenie odolných materiálov (na zbrúsenie uv gélu, polygélu a akrylu)

Brúsne frézy z karbidu

V našom internetovom obchode www.aspira.sk môžete kúpiť brúsne frézy z tvrdokovu za skvelé ceny. Frézy sú dostupné v mnohých tvaroch, dajú sa použiť pri mnohých prácach počas manikúry, pedikúry a iných podiatrických ošetrení.

Hodnotenie zákazníkov

Aspira.sk na heureke